In-Grid koncert, znacie ?

In-Grid koncert, znacie ?

Hej. Czy ktoś z Was wie, kiedy będzie koncert In-Grid? Z tego co wiem, to ta piosenkarka w wielu przypadkach gości w naszym kraju. Może w to lato uda się ją gdzieś u nas uchwycić?

Dzięki za wasze zainteresowanie tematem.

dagmarka56

Posty: 9

 
Jak idziesz na koncert In-Grid to wiesz, czego się spodziewać. Oczywiście piszę w pozytywnym znaczeniu. Nie ma mowy, by ta wokalistka zawiodła swoich fanów.

Klarka34

Posty: 9

 
Hej, jak będzie koncert In-Grid to z całą pewnością na niego pojadę. Piosenkarka to moc energii na scenie. Takich koncertów to się nie zapomina. A jeśli chodzi o francuską piosenkę to nie widzę innych fajnych artystek, które mogłyby zająć jej miejsce. Takie francuskie klimaty niesłychanie mi odpowiadają.

michrz

Posty: 21

 
Proponuję zerknąć na tę stronę http://www.ingrid.pl. Tam można śledzić informacje o koncertach In-Grid i tym, co teraz konkretnie robi. W sieci mnóstwo kłamią, ta strona jest rzetelna i sprawdzona. Pozdrawiam Was.

johny11

Posty: 16

 
To jak śpiewa In-Grid bardzo mi się podoba. Wypracowała sobie swój styl i ma swoich fanów, którzy wiedzą ile kosztowało ją zdobycie popularności. Kochani w tym roku czekają nas kolejne jej koncerty.

azbe

Posty: 20

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Ale wielu moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

GGregbard

Posty: 16

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa znakomicie. Tego nie można podważać. Wiem, iż są jej krytycy. Niemniej jednak mnie to ani ziębi ani parzy. Bo lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

X_Xxx

Posty: 25