Kate Ryan koncert, gdzie ?

Kate Ryan koncert, gdzie ?

Szukam info na temat koncertu Kate Ryan, czy teraz latem ma do nas przyjechać? Tak bardzo ją lubię, że szkoda byłoby mi opuścić jej występy w Polsce.

Kristyna

Posty: 5

 
Niesłychanie lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Niesłychanie raduje mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją uprzednio, lecz nie wiedziałam, iż to tak niezmiernie utalentowana piosenkarka.

kdeel32

Posty: 14

 
Na koncerty takich gwiazd jak Kate Ryan bez obaw można jeździć. Nie ma się co martwić, iż będzie jakaś klapa. W tym roku gwiazda będzie również u nas.

johncena67

Posty: 9

 
Nigdy nie byłam na koncercie Kate Ryan w Polsce. Dlatego muszę to zmienić:) W czerwcu będzie u nas, wybieram się i wam też proponuję dobrą zabawę. Pozdrawiam.

Pamooko

Posty: 19

 
Kate Ryan śpiewała od dziecka. Widać, iż piosenkarka ma talent i wobec tego przy jej przebojach można się dobrze bawić. Widziałam jej kilka koncertów, ale nie na żywo. Jestem pod wrażeniem. Wiem, iż ma gościć niedługo w Polsce. Nigdzie jednak nie odnalazłam możliwości kupna biletów przez internet.

Buła

Posty: 14

 
W swoim życiu byłam dwa razy na koncercie Kate Ryan. Nigdy mnie nie zawiodła. Jest zresztą jedną z piosenkarek, do których mam sentyment. Lubię posłuchać i pobawić się przy jej przebojach. Nie słyszałam nic na temat, że w tym roku ma być u nas.

wujtom

Posty: 34

 
Jak szukacie newsów o Kate Ryan i jej koncertach to zaglądajcie na tę stronę http://www.kate-ryan.pl. Ja szykuję się na czerwcowy koncert, będzie na pewno bardzo fajnie.

Polecam jej koncerty, są mega odjazdowe i zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Jacuś3456

Posty: 28

 
Jeżeli chodzi o koncerty Kate Ryan to nie ma nigdy żadnej klapy. Kiedyś nie doceniałam tej piosenkarki, natomiast jak się o niej troszkę poczyta, to widać, iż to kobieta sukcesu. Sama do wszystkiego doszła i zdobyła dużo serc fanów.

Gosienka54

Posty: 9

 
Bardzo lubię muzykę Kate Ryan. W czerwcu wybieram się na jej koncert. Bardzo cieszy mnie fakt odwiedzin Polski. Jakoś nigdy nie śledziłam tego, co teraz robi. Jakoś niedawno trafiłam na jej stronę i zafascynowała mnie. Znałam ją wcześniej, ale nie wiedziałam, że to tak bardzo utalentowana piosenkarka.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Dosyć, iż jest piękna to dodatkowo utalentowana. Takich piosenkarek jak Kate Ryan to można słuchać i pobawić się przy jej muzyce na dyskotece. Już jako dziecko Kate występowała na scenie. Takie rzeczy to już na pierwszy rzut oka widać, iż ktoś tworzy z pasją dla ludzi, ja ją podziwiam.

Oct714

Posty: 16