Organizacja osiemnastek

Organizacja osiemnastek

No witam! Wieczór kawalerski chcę kumplowi wyprawić, a właściwie to muszę, bo zostałem świadkiem, więc taka moja rola. W jakim klubie w Wawie polecacie wynająć vip room? Gdzie się można rzeczywiście w dobrej atmosferze pobawić? Miła obsługa, dobra cena itp.?

maniek

Posty: 1

 
Wybieram się na kawalerski do kumpla i u niego to ponoć będzie jakiś klub wynajmowany. Nastawiam się na niezłą imprezę bo on to raczej nie będzie szczędził grosza, więc powinno być faktycznie z pompą.

Yuri20

Posty: 4

 
Nawet nie wiem gdzie się teraz Warszawa bawi, ale klubów jest multum i pewnie większość ma w ofercie coś takiego jak organizacja imprez. Trzeba by pochodzić po stronach, popytać gdzie ile chcą i za jaki zakres obsługi, żeby potem nie było niedomówień.

Marioleczka

Posty: 3

 
Długo szukałem jakiegoś klubu na organizację osiemnastki i ostatecznie zrobiłem prawie pod domem na ul. Narocz w Deseo. Dobre podejście ze strony obsługi, szybko udało się dopasować termin i już podczas samej imprezy wszystko było tak jak się umawialiśmy. Wygodny vip room, dużo przekąsek, catering zrealizowali tak, że nie było opcji żeby ktokolwiek wyszedł głodny. Polecam lokal!

TomekK

Posty: 8

 
Fajnie byłoby zrobić większą imprezkę z okazji mojej nadchodzącej dwudziestki....starość, naście odchodzi w niepamięć. Mam już kilka klubów na oku gdzie wiem że trzymają dobry poziom obsługi na któryś się w końcu za jakiś czas będe musiał zdecydować.

warter88

Posty: 3

 
Jak już będę robił 18 tkę to raczej nastawiam się na to, że z kimś uda mi się dogadać i wynająć lokal we dwójkę. Mam ziomka który mniej więcej w podobnym okresie ma urodziny więc może się uda z nim zarezerwować jakiś klub. Zawsze to taniej i też łatwiej zapełnić salę ludźmi.

Lupusx

Posty: 10