Dobry zespol na weslee

Dobry zespol na weslee

Cześć wszystkim. Moja mowa będzie krótka – jaki zespół muzyczny na wesele z 3 Miasta lub okolic polecacie? Wesele będzie w okolicach Wejherowa. Co do repertuaru to myślę że ten sprawdzony czyli disco, polskie i zagraniczne przeboje, disco polo itp.

andrew66

Posty: 2

 
Najlepszą metodą na szukanie zespołu na wesele, jest chodzenia na wesela ;) ja to bardzo lubię takie uroczystości i jak tylko dostaję zaproszenie to zawsze się wybieram i wtedy można podsłuchać na żywo jak konkretny zespół gra i u siebie zamówić tych samych.

wielgi

Posty: 31

 
Wiem, że mój brat teraz szuka jakiś muzyków i z tego co wiem to jest trochę w kropce bo zostało mało czasu do ślubu i większość zespołów ma już terminy porezerwowane. Więc może się okazać że na weselu będzie cicho...

neimar10

Posty: 8

 
Idę za dwa tygodnie na wesele do znajomej to jestem ciekawa jaki tam będzie zespół. Jeśli będzie jakiś dobry to dam znać, pozdrawiam!

labuh

Posty: 15

 
Jakbym miał doradzać, to nasz zespół dobrą robotę zrobił. Znaleźliśmy go trochę na chybił trafił, ale było warto – All Star Band, tak się dokładnie nazywają i są z Gdańska. Ludzie do dzisiaj wspominają wokalistkę, czy saksofonistę, którzy naprawdę mieli rewelacyjne przygotowanie muzyczne. Repertuar zróżnicowany, zagrali sporo piosenek o które ich prosiliśmy. Dawali możliwość zaśpiewania też naszym gościom, oczywiście wujek Stasiek pierwszy się zgłosił na chętnego i nam zaśpiewał – Jesteś Szalona, lepiej od Boysów ;-)

RadeQ

Posty: 3

 
Może spróbuj przedzwonić do All Star Band, może akurat mają wolny termin. Oni grali u nas na weselu i wspominamy z mężem bardzo dobrze. Ludzie z podejściem, kulturą, jak trzeba było zostać trochę dłużej i pograć, to nie robili problemów. Super zrobili zwłaszcza oczepiny, jest co wspominać. Chwalili wszyscy – i młodzi i starsi. Namiar na zespół można znaleźć na facebook.com/allstarband.gda . Do nas parę km dojechali i nie brali za to dodatkowo pieniędzy.

Bany07

Posty: 17

 
Jak robiliśmy nasze wesele 5 lat temu to pamiętam, że za zespół 4 osobowy daliśmy coś 3,5 tyś złotych. Nie wiem czy to dużo czy mało, wtedy mi się wydawało, że bardzo dużo, ale pewnie stawki takie są.

messio66

Posty: 7

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to generalnie stawki za prowadzenie wesela są do siebie zbliżone. Dużo zależy od tego jak liczny jest zespół, na ilu instrumentach gra no i czy ma zostać na poprawinach, czy jest tylko na jedną noc.

himmmu78

Posty: 7

 
Wiem, że kolega mojego brata ma jakiś zespół, ale czy oni dojeżdżają gdzieś dalej to nie mam pojęcia. To znaczy pewnie i by dojechali tylko pytanie ile to będzie kosztować...

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
Na żadnym weselu na pewno nie może zabraknąć – jesteś szalona, jak dla mnie to jest piosenka obowiązkowa i koniec. Ludzie mają różne podejście do disco polo, ale do zabawy to ta muzyka jest optymalna i każdemu aż nóżka sama tupie do rytmu.

NadmorskaOaza

Posty: 16