Thomas Anders koncert, poszukuję ?

Thomas Anders koncert, poszukuję ?

Szukam informacji na temat koncertu Thomasa Andersa, ma być podobno u nas w tym roku. Wiecie, czy można zakupić bilety poprzez internet?

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi i gorąco pozdrawiam.

mikusiński8

Posty: 4

 
Tak właśnie będzie u nas latem Thomas Anders. Podobno takie letnie festiwale lubi najniezwyklej. Ja również, więc szykujemy się ze znajomymi do Sopotu.

gregcie@

Posty: 28

 
Tak właśnie będzie u nas latem Thomas Anders. Podobno takie letnie festiwale lubi najbardziej. Ja również, więc szykujemy się ze znajomymi do Sopotu.

Aniusiaaa1

Posty: 19

 
Zawsze lubiłam Thomasa Andersa. Kiedyś byłam zagorzałą fanką Modern Talking, a dziś stale śledzę o nich informacje. Skoro można zobaczyć ich na żywo, bo dość często przyjeżdżają do naszego kraju, to czemu nie skorzystać. Na koncert w lipcu mam już bilety i nie mogę się doczekać.

ZoZo333

Posty: 27

 
Jestem mocno podekscytowana koncertem Thomasa Andersa, na który już mam bilety. W sumie to ostatni raz byłam na koncercie Modern Talking i było to z naście lat wstecz. Podobno teraz równie doskonale im to wychodzi.

Piotr_21

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o koncert Thomasa Andersa to będzie u nas 25 lipca w Operze Leśnej i 27 listopada w Poznaniu. Tu macie aktualną stronę z informacjami, gdzie można też zakupić bilety http://www.thomasanders.pl. Osobiście niezwykle się cieszę. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej zabawy.

wieszdo87

Posty: 9

 
Thomas Anders był w Polsce już niezwykle wiele razy. Nigdy jednak nie udało mi się dostać biletów na jego koncert. Teraz już wcześniej przygotowałam się na imprezkę, która będzie na andrzejki w listopadzie, bileciki leżą na półce. Jak chcecie się dobrze bawić przy przebojach Modern Talking i innych gwiazd to nie zwlekajcie z zakupem biletów.

sgm56

Posty: 21