Sandra koncert, poszukuję ?

Sandra koncert, poszukuję ?

Witam, mam nadzieję, że ktoś udzieli mi tu sensownej odpowiedzi na temat, czy w Polsce będzie jakiś koncert Sandry w tym roku. Wszędzie co innego piszą. Pozdrawiam i czekam.

omen100

Posty: 10

 
Na koncert Sandry? Pewnie żebym poszła i to już. To przy jej utworach człowiek kiedyś bawił się do białego rana na imprezkach. A ma być jakiś koncert?

Acclaim

Posty: 16

 
Ja zawsze lubiłam jak śpiewa Sandra. Fajnie, że dalej to robi dla nas, fanów z tamtych ekstra lat, gdzie muzyka była całkiem inna niż jest teraz. Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 18

 
Jak się okazuje Polacy wciąż kochają koncerty Sandry. Piosenkarka bardzo się stara, żeby wszystko było podczas nich dopięte na ostatni guzik. Fajnie, że ktoś taki jak ona, a była moją idolką, dalej idzie drogą kariery i dalej podbija serca fanów. Mam do niej wielki szacunek. A bawiłam się przy jej przebojach całe swoje dzieciństwo. Pozdrawiam fanów Sandry.

messi32

Posty: 10

 
Przy muzyce Sandry można świetnie bawić się podczas koncertów. Na co dzień nie bardzo jakoś jestem do niej przekonana. Podobno teraz dużo koncertuje i udziela się w wielu wydarzeniach, to może i Polskę odwiedzi. Można iść na jej koncert, jak będzie u nas. Mam do niej sentyment. Śpiewałam jej przeboje do dezodorantu:)

Czasowy

Posty: 5

 
Przy muzyce Sandry można znakomicie bawić się podczas koncertów. Na co dzień nie niesłychanie jakoś jestem do niej przekonana. Podobno teraz sporo koncertuje i udziela się w sporo wydarzeniach, to może i Polskę odwiedzi. Można iść na jej koncert, jak będzie u nas. Mam do niej sentyment. Śpiewałam jej przeboje do dezodorantu:)

fruster

Posty: 13

 
W swoim życiu byłam raz na koncercie Sandry. Teraz to nie wiem, czy jakiś ma być, natomiast na tamtej imprezie było ekstra. Sandra nic się nie zmienia, wciąż jest atrakcyjna, chyba nawet leoiej śpiewa niż kiedyś.

Zbyszek

Posty: 10

 
Witam wszystkich. To jest strona impresariatu muzycznego Sandry, można zaprosić ją na koncert. Oczywiście trzeba się skontaktować z nimi http://www.sandra-music.pl Pozdrawiam gorąco. Udanej i ekstra zabawy.

Basienk45

Posty: 33

 
Sandra śpiewała od dziecka. Nie wypowiada się jednakże pozytywnie o dzisiejszych programach, które wyłaniają dziecięce gwiazdy przychylnie, sama w takim konkursie brała kiedyś udział. Dziwne:(

Mimotek45

Posty: 17