Organizacja eventów, dobra firma

Organizacja eventów, dobra firma

Hej. Moja firma boryka się z problemami, ale domyślam się, że wszystkiemu winne są kampanie promocyjne firmy, a raczej ich brak.

Co bylibyście w stanie polecić w rozsądnej cenie i jakie działania mają dużą skuteczność?

aliOner

Posty: 14

 
Witam.

Zawsze zdawało mi się, iż nie pozyskam nigdy nic za darmo, ale na tym forum mi się to udało. Mogłem przeczytać Wasze doświadczenia w kontekście organizacji różnego typu imprez, a dzięki czemu uniknąłem mnóstwa błędów, jakie niechybnie bym popełniła.

Lesny

Posty: 25

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

iravau

Posty: 22

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

PucH2

Posty: 18

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie ogromnym marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, gdyż dzięki niemu uniknęłam mnóstwo błędów, które popełniają początkujący.

Rico

Posty: 15

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, gdyż dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, lecz uświadomiłem sobie coś niesłychanie ważnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę planować eventy i akcje promocyjne.

sethe

Posty: 14

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, natomiast odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

Fajae

Posty: 20

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

michrz

Posty: 21

 
Witam. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, iż udało mi się trafić na to forum, albowiem jako pani organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się wiele pytań, na jakie znam już odpowiedzi.

miclon

Posty: 18

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

pietryn045

Posty: 31