blog ogrodowy, zna ktoś ?

blog ogrodowy, zna ktoś ?

Hej. Który blog o ogrodzie polecacie? Nigdy wcześniej nie interesowałem się tą tematyką. Dopiero niedawno stałem się posiadaczem domu i muszę zająć się stworzeniem ogrodu.

Worms

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że lepiej czytać blog ogrodniczy niż książki lub gazety, które traktują na ten temat. Przede wszystkim szybko uzyskujecie dostęp do najświeższej wiedzy. Ponadto możecie podjąć kontakt z autorem bloga.

Boberek

Posty: 3

 
Dotychczas kupowałem przede wszystkim gazety, z jakich czerpałem informacje. Całkiem niedawno znajomy zarekomendował mi blog ogrodniczy, który okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Sporo mądrych artykułów!

Fanatyk

Posty: 7

 
Niektórzy wychodzą z błędnego założenia, że blog ogrodowy nie może zawierać wielu praktycznych artykułów. Rzeczywistość jest zgoła odmienna - korzystam tylko z blogów.

345_14

Posty: 12

 
Na podstawie własnych doświadczeń mogę polecić Wam ten blog ogrodniczy: http://ogrodnikleszek.pl. Artykuły pomogły mi odpowiednio zorganizować przestrzeń ogrodu bez konieczności ponoszenia dużych wydatków.

dzannne

Posty: 9

 
Ciężko było mi odszukać ciekawy blog o ogrodzie, jednak poszukiwania zakończyły się pełnym sukcesem. Zdecydowanie wolę poczytać wartościowego bloga aniżeli kupować gazety z tej tematyki, w których treści właściwie się powtarzają. Szkoda pieniędzy.

dumser56

Posty: 7