pościel, gdzie kupię?

pościel, gdzie kupię?

Marzy mi się nowa, piękna, ale także najwyższej jakości pościel satynowa. Może wpadła wam jakaś w oko? Czekam i liczę na wasze propozycje. A może jakieś info na temat zalet?

Madzia

Posty: 3

 
Fajnie, że dzięki wam będę wiedziała gdzie kupić pościel i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Jak widać cena nie może stanowić głównego kryterium wyboru. Pozdrawiam i życzę wszystkim udanych zakupów.

gumertu7

Posty: 8

 
Jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego pościel wełniana lub satynowa to najlepszy wybór dla całej rodziny, zachęcam do odwiedzenia tej strony http://poscielwroclaw.pl. Mnóstwo wiedzy, dzięki której podejmiecie właściwą decyzję :) Obecnie nie wyobrażam sobie nocy bez pościeli z wełny.

TomekK 

Posty: 8

 
U mnie najlepiej sprawdza się pościel satynowa. Odkąd pamiętam, śpię tylko pod taką. Jest dla mnie super ze względu na delikatność. Kupuję w sklepach internetowych, ponieważ jest dużo taniej. Mam kilka sprawdzonych miejsc, więc się nie obawiam.

sthEn

Posty: 3

 
Pościel to tekstylia, jakie należałoby kupować z dużą rozwagą. Ja też kiedyś zastanawiałam się, czy można kupować ją poprzez internet. Odkąd odszukałam super sklep, nie mam już obaw.

Lupusx

Posty: 11

 
Pościel wełniana to przede wszystkim cieplutka kołderka – najlepszy wybór na jesień i zimę, choć mówią, iż jest ona także doskonałym wyborem na lato. Dopiero będę miała okazję przetestować w okresie letnim, natomiast w jesień i zimę sprawdza się bardzo dobrze.

Marko

Posty: 5

 
Nie wiem gdzie kupić pościel z wełny, żeby była dobrego gatunku. Podobno różnią się one, więc nie chciałabym trafić na jakiś bubel lub podróbę. Może coś wiecie na ten temat, czym kierować się przy wyborze tego typu tekstyliów?

Black_Riot

Posty: 12

 
Uwielbiam pościel satynową, ale ona chyba nie jest antyalergiczna. Widziałam super komplet dziecięcy, ale mam obawy, iż nie zda egzaminu w pokoju dziecka, jakie jest alergikiem.

Black_Riot

Posty: 10