blog o ogrodzie, gdzie warto ?

blog o ogrodzie, gdzie warto ?

Hej. Przy domu mam nawet spory kawałek powierzchni, na której chciałabym stworzyć ogródek do spotkań rodzinnych. Jestem niedoświadczoną osobą i nie znam się na roślinach. Wiecie może, na których stronach internetowych znajdę wszystko na temat ogrodu?

Modniś

Posty: 3

 
W necie jest bardzo dużo blogów ogrodniczych, na którym możemy znaleźć wiele cennych informacji. Np. jak sadzić rośliny, jak przygotować działkę na zimę itd. Uwielbiam czytać takie blogi, jeśli jakiś wam się spodobał to chętnie się dowiem, jaki?

Anno Domini

Posty: 3

 
Wszystko na temat ogrodu można dowiedzieć się z wielu stron internetowych, a także z gazet.

ChosenOne

Posty: 4

 
Wszystko na temat ogrodu znajdziecie na tej stronie http://ogrodnikleszek.pl. Ja mogę wam go z czystym sumieniem polecić. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i porad ogrodniczych.

wisła1905

Posty: 12

 
Na wielu stronach znajdziemy wszystko na temat ogrodu. Jednak nie każda osoba, robi to w sposób ekologiczny. Ja akurat uwielbiam tylko takie ogrody.

dobryrd

Posty: 3

 
W necie jest niezmiernie wiele blogów ogrodniczych, na jakim możemy odszukać sporo cennych informacji. Np. jak sadzić rośliny, jak przygotować działkę na zimę itd. Uwielbiam czytać takie blogi, jeżeli jakiś wam się spodobał to chętnie się dowiem, jaki?

namok

Posty: 4