biuro turystyczne tania oferta Mielec

biuro turystyczne tania oferta Mielec

Dobry dzień, czy plany na wakacje w 2015 roku już poczynione? :) Ja powoli się zabieram za temat. W jakim biurze w Mielcu mają ciekawe oferty na przyszły sezon, ktoś może się już orientował?

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Dużo Polaków teraz jeździ za granicą na wczasy. Ja to bym też gdzieś wyjechał, ale nie mam paszportu, a to mnie ogranicza tylko do Europy. Jakoś nigdy nie mam czasu, żeby się zająć jego wyrobieniem. Zresztą mnie w ogóle wszelkie urzędy przerażają, stąd taka sytuacja...

michrz

Posty: 21

 
Z takich biur podróży w Mielcu to ja bym chyba wyróżnił to z ul. Pisarka – Odlotowe Podróże. Tu się fajnie mną zajęli, doradzili dobrą promocję na last minute do Egiptu. Było to jeszcze na początku maja, tego roku. Wakacje oceniam jako bardzo udane. Hotel, wyżywienie, wszystko było zgodne z opisem jakie mi przedstawili w Polsce w biurze. Bez niemiłych niespodzianek. Jak nie chce Ci się iść do nich do biura, to ofertę można podejrzeć na ich serwisie odlotowepodroze.pl. Tu masz wszystko. Można też się skontaktować telefonicznie – 881 374 494. Pozdrawiam.

Nikuś32

Posty: 29

 
Wiem, że mój znajomy to wylatywał ostatnio na wakacje z jakimś biurem z Tarnowa, ponoć dobrym, ale teraz sobie nazwy nie przypomnę.

Fabian74

Posty: 19

 
W październiku byłem na Cyprze i mnie to miejsce bardzo pasuje, przyjemny klimat, sympatyczni ludzie, także ja polecam tutaj wyskoczyć jak coś. W przypadku biur w Mielcu to mnie się dobrze wszystko załatwiało na ulicy Pisarka, tam jest ogólnopolskie biuro odlotowepodroze.pl. Można u nich na miejscu wszystko sobie zarezerwować i opłacić, albo online.

korasek

Posty: 38

 
Z mojego doświadczenia wynika, że trzeba uważnie czytać te różne oferty. W niektórych się później okazuje, że w podanej cenie tak naprawdę nic poza noclegiem i dojazdem nie ma...

Wygodniś22

Posty: 11

 
Mam za sobą chyba wakacje życia...byłem we wrześniu w Tajlandii i autentycznie każdemu polecam ten zakątek świata. Bajka po prostu. Do tej pory takie krajobrazy widziałem tylko na filmach z National Geographic ;-) Wyjazd udało się zaklepać w ogólnopolskim biurze w Mielcu na ulicy Pisarka 12 (odlotowepodroze.pl). Nie wiem czy u nich sprawdzałeś oferty? Mają bardzo duży wybór, zwłaszcza jeśli chodzi o last minute to jest wszechstronnie.

Kwatuszek

Posty: 15