Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem

Zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem

Mieszkam w Krakowie na co dzień, ale niedługo jadę samochodem do Wiednia. Pomyślałem nad zatrudnieniem przewodnika też kiedyś mieszkającego w Krakowie. Dobrze z ziomkiem pogadać :)

Dajcie kom lub www, plz :)

dzejs

Posty: 21

 
A po co masz się samodzielnie męczyć. Weź sobie zamów przewodnika, który zorganizuje autobus i jeszcze wyjdzie z ciekawymi pomysłami. Ci ludzie tam żyją, to wiedzą co dobre :)

Makus16

Posty: 28

 
Zawsze na narty wybieram się do alpejskich kurortów, a przy okazji zwiedzam Wiedeń. Tam jest w ogóle inna kultura niż w Polsce. Mógłbym się tam na stałe osiedlić. Podziwiam tych ludzi.

Pilek23

Posty: 21

 
Nie musisz zatrudniać przewodnika na cały dzień. Wystarczy ci kilka godzin, a poznasz kluczowe miejsca i omówisz z nim profesjonalnie każdy materiał turystyczny, który masz przy sobie.

@malpka

Posty: 39

 
Nie zapominaj, że w Wiedniu masz jedno z największych centrów handlowych Europy. Przyjemność to nawet tam pochodzić, nie wspominając o zakupach :))

joziq34

Posty: 27

 
Jestem fanem opery i przyznam, że byłem na jednej w Wiedniu razem z profesjonalnie zorganizowaną wycieczką. Od tamtej pory nie byłem w żadnej krajowej, bo po prostu nie da się pogodzić z jakością i klimatem.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Niby nie da się Wiednia poznać w kilka godzin, ale ja na wyjeździe służbowym wynająłem na kilka godzin Panią Magdalenę z http://www.austriapl.com i naprawdę cenię sobie profesjonalizm. Pochodziliśmy, wypiliśmy kawę, pani pokazała mi wiele ciekawostek, zapytała nawet o sprawy zawodowe, pochwaliła za zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem do tej pory.

FiKra

Posty: 23

 
Firma zorganizowała nam wycieczkę do Wiednia i tam spotkałem Panią Magdę http://www.austriapl.com. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś tak pięknie opowiadał o historii, pokazując jednocześnie najnowsze rozwiązania. Super się bawiłem.

Renatka2

Posty: 25

 
Z reguły sceptycznie podchodzę do polecania, ale tym razem powiem jedno. Jak wybierzesz Panią przewodnik z http://www.austriapl.com poczujesz nową jakość wypoczynku. Spacer po Wiedniu połączony z wiedzą i doświadczeniem to jest to.

frotka90

Posty: 32

 
Warto zainwestować w Wiedeń i uzdrowisko Baden. Super wypoczynek, a ceny wcale nie takie straszne.

khrrris

Posty: 26