gdzie szukać wyjazdów w rozsądnej cenie

gdzie szukać wyjazdów w rozsądnej cenie

Kusi i nęci mnie Ameryka Południowa...duża w tym zasługa WC, którego programy oglądam namiętnie. Jak wyjechać w ten region świata i znaleźć tam nocleg? Ktoś może jeździł do Brazylii, Argentyny, Ekwadoru...?

Hoteowo24h

Posty: 8

 
Teraz podróżowanie jest bardzo proste zwłaszcza po Europie, można w większości miejsc pojechać na własną rękę. Trochę się problem zaczyna poza kontynentem, bo albo paszport, albo wizy...co chwila jakieś problemy się robią.

zooazool

Posty: 20

 
Ostatnio dyskutowaliśmy z mężem nad świętami poza domem i chodzą nam po głowie Tatry, jakiś domek pod Zakopanem. No zobaczymy, czy uda się w ogóle jeszcze coś zarezerwować, bo już mało czasu zostało.

Fanatyk

Posty: 16

 
Żeby gdziekolwiek wyjechać za granicę to zawsze trzeba mieć trochę tej kasy odłożone. A jak sobie coś w tym kraju odłożyć, jeśli połowę pieniędzy z wypłaty każdego miesiąca potrącają na ZUS i podatki?

suprafull

Posty: 21

 
Mam znajomego, który niedawno wrócił z Chin i nachwalić się nie może jak tam jest rewelacyjnie. Narobił mi smaka na taką podróż do Azji...Szukam powoli jakiś noclegów.

TomekK

Posty: 19

 
Miałem jechać w tym roku na narty, ale nie wypaliło. Chciałem zdążyć jeszcze przed świętami i wyskoczyć na kilka dni, nawet już miałem zarezerwowany hotel, ale sprawy osobiste i się pokomplikowało. Ale generalnie jestem za tym, żeby jeździć samodzielnie.

eplaya

Posty: 20

 
Wiem, że żeby taniej dotrzeć gdzieś dalej poza Europę to się trzeba nakombinować z tymi samolotami. Mój znajomy latał z Berlina bo było taniej stamtąd wykupić lot do USA niż z Wawy...paradoksy wszędzie.

Laleczka

Posty: 22

 
Sporo jest w sieci wyszukiwarek hoteli, są specjalne portale gdzie można sobie wszystko porezerwować i już opłacić online. Możliwości jest dużo. Pozdr.

ZPL33

Posty: 21

 
Na biurach podróży to zawsze się przepłaca, bo jednak jakąś kasę ten pośrednik musi zarobić. Dlatego ja już od kilku lat jak szukam wakacji to samodzielnie. Pomocny okazuje się choćby portal www.pintrip.pl. Tu jest super obszerna wyszukiwarka hoteli, można znaleźć sprawdzone noclegi praktycznie w każdej części świata. Rezerwacja zazwyczaj online. Potem pozostaje już tylko znaleźć tani lot, ale w tym też pomagają na tej stronce.

Różyczka

Posty: 17

 
No nie wiem nie wiem. Są różne rabaty w tych biurach podróży, szczególnie te last minute i first minute, ale na ile można zaoszczędzić na tym, trudno powiedzieć.

Klarka45

Posty: 11