Wczasy z rodziną, czy warto

Wczasy z rodziną, czy warto

Gdzie waszym zdaniem można tanio zorganizować letni wypoczynek nad morzem? Przyjmę z wdzięcznością wszystkie podpowiedzi.

Cziczin

Posty: 15

 
Domek letniskowy jest znacznie tańszy, biorąc pod uwagę wyjazdy dłuższe. Po porównaniu wychodzi nawet ponad tysiąc złotych, co uważam za dużą kwotę na wakacjach. Lepiej ją sobie wydać na dodatkowe atrakcje, np. połowy dorsza, imprezy tematyczne, SPA.

Działaecki

Posty: 27

 
Bardzo zadowolony byłem z wakacji w domkach letniskowych (Grzybowo) zamówionych przez stronę http://www.kolberg.pl. Mogłem zabrać ze sobą psa. Warunki porównywalne, przynajmniej do hotelu trzygwiazdkowego wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich dotychczas niezdecydowanych.

Wwesoly0209

Posty: 21

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

Robuś

Posty: 30

 
Polecam domki letniskowe http://www.kolberg.pl i jeszcze dodatkowo dłuższe rejsy wędkarskie. W tamtym roku złowiłem największego dorsza, chociaż pierwszy raz miałem w dłoniach wędkę :) Śmiechu było sporo, a i drobny upominek dostałem :) Spędziłem w Grzybowie dwa tygodnie z rodzinką i ani chwili nie żałuję. Mam nadzieję przy najbliższej okazji tam wrócić.

kasiach

Posty: 21

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

Bryzyt1

Posty: 16