czarter katamaranu

czarter katamaranu

Czarter jachtu motorowego na dobrych warunkach u armatora na Malcie, Cyprze...w tamtych destynacjach – ktoś, coś? Jeśli możecie podpowiedzieć firmę, która ma doświadczenie w organizowaniu takich łodzi, to będę wdzięczny za info!

włodek

Posty: 1

 
Mam trochę rozterek teraz w związku z wakacjami, bo jest tak dużo możliwości jeśli chodzi o czarter, że naprawdę trudno jest mi się zdecydować na coś jednego konkretnego. Na pewno pewną barierą będzie cena, na Karabiny to raczej nie będę sobie w stanie pozwolić...ale sama Europa też daje sporo opcji do żeglowania.

namok

Posty: 6

 
Bardzo wszechstronną ofertę mają w Manta Yachting, u nich można sobie wyczarterować jacht praktycznie pod każdą szerokością geograficzną o każdej porze roku. Ja wolę żeglować poza sezonem jednak, fakt, że wiąże się to z tym, że bywa chłodniej ale jednak jest też spokojniej, mniejszy tłok, cisza i spokój a po to człowiek wypływa w morze, żeby z tej ciszy i spokoju skorzytać.

jumbertus

Posty: 4

 
Ciekaw jestem czy bym sobie był w stanie poradzić teraz sam z jachtem na morzu, bo dawno nie pływałem w sumie. Uprawnienia mam robione 5 lat temu, więc też już jakiś czas temu. Jaką mieliście najdłuższą przerwę w żeglowaniu?

wezusz

Posty: 6

 
Ja bardzo sobie chwalę północne wody, a więc Norwegia/Szwecja to są kierunki do których mnie najbardziej ciągnie. Tutaj na pewno ważny jest standard jachtu, a szczególnie to jak rozwiązane jest ogrzewanie, bo różnie można trafić.

Buła

Posty: 8

 
To niesamowite jak ludzie potrafią się od siebie różnić jeśli chodzi o opinie i gusta...Mnie się na przykład na szwedzkich wodach totalnie nie podobało ale już mój znajomy tylko tam czarteruje jacht. Totalnie go nie rozumiem. Ktoś ma podobnie? :)

bartek33

Posty: 9

 
Nie mam za dużych doświadczeń w tym temacie, jeszcze nigdy własnego jachtu nie czarterowałem chociaż na pewno marzy mi się coś takiego, duża niezależność, człowiek jest sam sobie sterem. Póki co uczzestniczyłem tylko w zorganizowanych rejsach.

Jasio234

Posty: 5