Muzeum poznań, proszę o pomoc ?

Muzeum poznań, proszę o pomoc ?

Wybieram się na wycieczkę do Poznania. Szukam informacji co warto w mieście zwiedzić, gdzie się udać, jakie są może jakieś najnowsze atrakcje w Poznaniu? Bardzo dziękuję za podpowiedzi.

Geo-Fort

Posty: 5

 
Najlepsze muzeum w życiu w którym byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

wieszdo87

Posty: 9

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Oct714

Posty: 7

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, bardzo dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Nie byle która okazja:) Mnie niezmiernie ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To nienormalne miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

SZczecinek23

Posty: 9

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

Bobrow34

Posty: 22

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, lecz słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt znakomity, polecam z całego serca.

miko_poz

Posty: 7

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

ZPL33

Posty: 21

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

Dragnon

Posty: 33