biuro turystyczne tania oferta Rybnik

biuro turystyczne tania oferta Rybnik

Trentino na narty pod koniec grudnia – gdzie znajdę oferty wczasowe tego typu dopasowane pod narciarzy? Orientujecie się które biura w Rybniku mało biorą?

micko

Posty: 7

 
No na pewno musisz wybrać jakieś sprawdzone biuro, w ktorym doradzą Ci którą ofertę wybrac, żeby później nie było lipy i nerwówki...Jakiś czas temu fajny dokument leciał o plajtujących biurach podróży, dawał do myślenia.

Trasiek2

Posty: 25

 
Nie wiem gdzie by mieli tanie wycieczki na tę chwilę. Kiedyś było takie dobre biuro w centrum, ale teraz trochę biur się pozamykało w mieście, albo splajtowali, albo się przenieśli, albo jakoś nazwę zmienili...coś w tym stylu.

berry1

Posty: 11

 
Wczoraj byłem w ogólnopolskim biurze Odlotowe Podróże (odlotowepodroze.pl) na ulicy Białych w Rybniku bo już mi tyle osób ich polecało, że się w końcu przeszedłem tam. No i wyszedłem z wycieczką last minute do Tunezji :D Heh, spontaniczna decyzja, ale mnie przekonano, głównie ceną no i zawartością pakietu. Lecimy za tydzień z Kato.

micko

Posty: 12

 
Z takich kierunków, które mi się marzą to ja bym chciał na Jamajkę polecieć:) Ale jestem ciekaw ile taka przyjemność może kosztować, ktoś może się orientuje?

Ventooo1

Posty: 23

 
Z koleżanką wczoraj kupowałyśmy wycieczkę na Sylwestra do Egiptu :)) Będzie czadowo. Nie jest ten Egipt najtańszy, ale już tyle opinii słyszałam dobrych o tym miejscu, że się zdecydowałam i jeszcze koleżankę z pracy (też singielkę) namówiłam ;) Także jedziemy na podryw. Co do samej oferty to znalazłyśmy dobrą cenę w ogólnopolskim biurze podróży na ulicy Białych 5. Oni się nazywają Odlotowe Podróże i mają nawet swój serwis do sprzedaży wycieczek -odlotowepodroze.pl. Fajnie, bo mieli naprawdę szeroki wybór kierunków, ale my i tak już byłyśmy nastawione na dorzecze Nilu, więc już z góry wiedziałyśmy co kupimy.

Annaaa12

Posty: 24

 
Dobrą ofertę ma ogólnopolskie biuro Odlotowe Podróże (odlotowepodroze.pl). Już ze 3 wycieczki u nich kupowałem, bo mają prawdopodobnie najlepsze warunki cenowe w kraju. Cały myk polega na tym, że oni współpracują z wszystkimi dobrymi organizatorami, także praktycznie cały rynek wycieczkowy jest u nich dostępny. Jak wolisz, albo można do nich pójść osobiście do biura na ul. Białych 5, albo można telefonicznie sobie zarezerwować – 513 367 013. Pozdr.

berry1

Posty: 15

 
Na Kubie byłem w tamtym roku i polecam to miejsce. Mnie się udało z last minute skorzystać przez biuro online i jeszcze nie było tak najdrożej, ale raczej tamte kierunki do super tanich nie należą. Cześć. !

ZaNK3R

Posty: 28