PORADŹCIE !!! Mazury ?

PORADŹCIE !!! Mazury ?

Zaczynam nowe życie, rzuciłam faceta, z którym byłam ponad 5 lat i chcę wykonać z kumpelą szalony wypad na mazury! Polećcie proszę nam jakieś fajne miejsce gdzie można się udać i zaszaleć tak dla dwóch psiapsiółek, bez jakichś zakochanych par, albowiem to może się źle skończyć ;)

Wwalczuś

Posty: 25

 
Na mazury czy w góry, najistotniejsze aby mieć przy sobie ukochaną osobę xD mi wystraczy mój kochany mężuś i nigdy nie planuje żadnego wyjazdu na kilka dni przed, zawsze jak coś zobaczę to tam jadę, jak coś przykłuje nasz wzrok to ma wygrane ;) Wiem, że może omijamy jakieś fajne miejsca jednakże można przynajmniej trochę poszaleć i mieć taką pewność, że nigdzie się nie musisz spieszyć i możesz się walnąć na trawie, leżeć, jeść i cieszyć się przyrodą, zaś to jest to co lubimy z kochanym najbardziej – spontany!

Budowlanic23

Posty: 23

 
Ja zawsze poszukuję na stronkach jakiegoś danego regionu tak jak mój Bydgoszcz ma stronkę, to mazury pewnie też mają, albo gdzieś na jakiejś wikipedii, jaka od razu pokaże ci co ciekawego można spotkać w tym regionie, czy jakieś ciekawe zwierzęta, czy muzea i teatry czy może jakieś super ciekawe rzeczy, których nikt inny nie ma jak na przykład planetárium w Toruniu czy tramwaj wodny w gdyni ;) Jestem zdania, iż napewno i ty odszukasz coś dla siebie na takich stronach.

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu!

Pszemeg

Posty: 43

 
Do Krutyni pojedź, fajna wioska, romantyczna, piękne rzeki, niebieskie ważki latające, cudowna zieleń. Ja jechałem sam zaś później korzystałem z spływów, tutaj masz info http://www.splywy.wer.pl/o-krutyni.html jakby cię interesowały spływy, ale o samej Krutyni też odnajdziesz info, niezwykle ciekawe miejsce, choć mało co znane. To zagwarantuje ci troszkę spokoju od zgiełku i sprawi, że będziesz mieć troszkę czasu dla samego siebie, no albo dla twojej drugiej połówki. Dzieci też można zabrać bo tam nie ma dróg jakiś szybkich i dziecko może biegać z królikami w polu :D

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Uwielbiam mazury, choć jakbym miała powiedzieć gdzi enajlepiej pojechać to nie jestem w stanie. Cała ta „kraina olbrzymich jezior“ jest po prostu niesłychanie urokliwa i godna polecenia sama w sobie. Z resztą jak pojedziesz to sam/a zobaczysz co cię spotka. W zależności od tego z kim jedziesz i jaki macie cel to można to sobie w przeciwnym razie zaplanować. Ja uwielbiam pływać i chodzić więc ja w szczególności udaje się gdzieś w las i zwiedzam. Jesienia to można sobie nawet grzyby pozbierać a potem takie ognisko zrobić z karkóweczką i grzybkami :)

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
Głupie jest wybranie się namazury bez którego kolwiek planu :P przecież mazury to wielki teren a nie jedne miasto i wszystko się odnajduje obok siebie. Tutaj atrakcje są pomiędzy wsiami i nie zawsze prowadzą do nich jakies dobrze widoczne drogi. Nie pragniesz chyba przegapić czegoś super jedynie wobec tego, iż nie zostało wpisane w twój gps czy nie stoi przy drodze jebistny znak „skręć tutaj“. Każdy lubi coś innego, wobec tego szukaj aż odnajdziesz ;) okolica jest jak najniezwyklej ciekawa i fajna, wobec tego wiem, iż coś odnajdziesz.

radziomil

Posty: 40

 
O Krutyni czytałeś?

To jest niezmiernie ładna wioska na mazurach, ja gorąco polecam udanie się właśnie tam, tym niezwyklej że mozesz się udać na spływ kajakowy i to taki lajtowy, dla całej rodzinki można sobie pooglądać fajne krajobrazy i tak wolniutko popływać kajaczkiem, że możesz nawet zrobić kilka fotek ;) http://www.splywy.wer.pl/o-krutyni.html tutaj masz info o tym całym spływie i o miejscowości, więc sobie możesz poczytać. Ja ze własnej strony niezmiernie gorąco polecam!!

MarlwinQ

englandrm

Posty: 33

 
Mazury to niezwykle ciekawa okolica, niemniej jednak ja tam jestem jedynie przejazdem i nie mnóstwo mogę polecić, na pewno napisze jeszcze ktoś kto się niezwyklej zna i umie wyłapać i przedstawić w całości to co trzeba koniecznie zobaczyć. Możesz się powołać też na jakieś przewodniki internetowe, albo fora tylko poświęcone tpodróżom po mazurach. Ja zawsze wybieram drogę podróży na podstawie zdjęć z neta, bowiem to od razu widać mniej więcej czego się można spodziewać natomiast gdzie raczej nie pożądane byłoby się kierować. Spróbuj poszukać fotek ;)

Luutor

Posty: 28

 
Mazury są wyśmienite dla każdego kto uwielbia wodę. Jak się jedzie nam morze to masz wodę, natomiast też masz full osób na plażdy, iż aż się chce rzygać.. w trójmieście zawsze jest tyle osób na tych plażach, iż jeden na drugim :/ a na mazurach zawsze znajdzie się pół jeziorka tylko dla ciebie *_* uwielbiam te okolice, tym niezwyklej, iż kocham wszystki emotylki i ważki. Przepiękne takie delikatne latające cosie, jakich mam już z dwieście zdjęć na telefonie :D Trzymam kciuki za twój wyjazd, aby był tak wyborny jak mój poprzedni.

ltomzik

Posty: 35