Parking lotnisko warszawa, który wybrać

Parking lotnisko warszawa, który wybrać

Cześć. Interesuje mnie jakiś sprawdzony parking okecie, na jakim będę mógł zostawić swój samochód podczas wizyty na lotnisku Chopina? Jakieś propozycje?

fruster

Posty: 13

 
Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników na temat parkingu na lotnisku Okęcie. Potrafi być on bardzo tani, jak i kosztować naprawdę dużo. Gigantyczne znaczenie ma to, kogo ofertę wybierzemy. Najbliższe względem lotniska parkingi są siłą rzeczy najdroższe, co jest logiczne, choć niektórzy w tym temacie nie chcą wyraźnie tego zrozumieć :)

Shasio

Posty: 18

 
Nie mam wątpliwości, że wybór parkingu przygotowywanego poprzez firmę http://www.parkingokecie.eu był strzałem w dziesiątkę. Nie rozczarowałem się ich usługami, a nawet długi czas postoju auta jest możliwy w atrakcyjnej cenie 49-69 pln. Polecam z całego serca!

Wariat

Posty: 17

 
Długo zastanawiałem się nad tym, jaki parking Okecie wybrać z racji mojego wylotu na 3 dni za granicę. Chciałem pozostawić auto blisko lotniska na parkingu strzeżonym i monitorowanym, aby potem wygodnie wrócić do mieszkania pod Warszawą. Udało mi się to.

qbencjusz

Posty: 21

 
Parkingów na lotnisku Okęcie jest naprawdę niezliczona ilość, więc wybór jest szeroki. Z tego powodu zupełnie nie rozumiem narzekań związanych z wyborem. Osobiście kieruję się przede wszystkim cenami, ale także bliskością do terminala. Sprawdźcie oferty różnych parkingów w sieci.

56_2014

Posty: 22

 
Interesowałem się całkiem niedawno, jakie ceny obowiązują na parkingach przy lotnisku w Warszawie. Szybko przekonałem się, że błędem byłoby parkowanie przy samym lotnisku, bo najlepiej zrobić to w pewnej odległości. Wiele firm ma takie parkingi, a potem dowożą klientów pod sam terminal.

WimDer45

Posty: 26