tanie biuro turystyczne

tanie biuro turystyczne

Promocje last minute – gdzie szukać? Powiem, że najchętniej wybrałbym się do Maroko, albo Egiptu...jeszcze tam nie byłem. Jeśli macie jakieś sprawdzone biuro, które dba o wszystko i ma dobre hotele w ofercie to piszcie.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Ogólnie teraz oferta wygląda naprawdę ciekawie. Ja kilka lat temu szukałem wczasów na Bali to ciężko było coś wybrać, teraz ten wybór jest bez porównania większy. Nic tylko jeździć.

Biforr23

Posty: 23

 
W sumie tak prawdę mówiąc to dzisiaj wakacje zagraniczne wcale nie muszą być droższe niż wakacje spędzone we Władysławowie. Trochę to paradoksalne, ale tak jest. :) także ludzie dość często wyjeżdżają.

Batiatus

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o Europę to już praktycznie we wszystkich ciekawszych miejscach byłem, teraz to mnie kusi Ameryka Południowa, tam jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Może się uda w przyszłym roku tam wyjechać.

Bernatsti

Posty: 38

 
Ja to jestem zapalonym narciarzem i właśnie głównie takie wyjazdy mnie interesują, gdzieś w góry na dobry stok. Wczoraj obczaiłem fajną ofertę na stronie odlotowepodroze.pl. Neckermann organizuje wyjazd w Alpy francuskie za niecałe 4 stówki za 7 dni, ewentualnie w podobnej cenie i w tym samym standardzie jest też Austria do wyboru. Ogólnie bardzo dużo mają tutaj ofert.

mokwas

Posty: 20

 
Za mną to chodzą wakacje w Egipcie...już mi kilku znajomych opowiadało, że tam warto pojechać, ale jakoś ciągle brakuje mi czasu na przemian z pieniądzmi ;) Życie.

Miki

Posty: 11

 
Ze dwa lata temu byłem zimą na wakacjach w Egipcie i powiem, że naprawdę jest to fajna sprawa. W Polsce wszyscy marzli, a ja się opalałem :)) Ale to ofertę wtedy znalazłem jakoś przez znajomego, który miał sprawdzone biuro i mi podpowiedział z kim lecieć.

Aarchi

Posty: 37

 
Dużo niedrogich wyjazdów typowo zrobionych pod narciarzy widzę, że mają na stronce odlotowepodroze.pl. Nie wiem czy kojarzysz ten serwis? Bo ja dopiero pierwszy raz dzisiaj tutaj jestem. Jest opcja, żeby wyjechać do Szwajcarii na tydzień, chyba sobie to zaklepię. Cenowo i tak pewnie taniej nie znajdę.

xtigerx

Posty: 25

 
Ja tak właśnie od dłuższego czasu przeszukuję sobie oferty wczasowe na 2015 rok i chyba się skuszę na jakiś wyjazd ze stronki odlotowepodroze.pl. Z tego co widzę mają rabaty nawet do 50 procent i chcą tylko 10 procent zaliczki, do tego dzieci gratis ...No nie wiem, może się zdecyduję. Zobaczę jeszcze, bo musiałbym już teraz praktycznie sobie urlop na sierpień ustalić.

szarky

Posty: 8