Atrakcje Kołobrzeg, gdzie ?

Atrakcje Kołobrzeg, gdzie ?

Witam, chciałbym zabrać swoje dziecko do muzeum w Kołobrzegu, jakie tak niezwykle jest polecane, to 6D. Co sądzicie o takiej atrakcji, które macie wrażenia, czy to nie za olbrzymie jak na 4 latka.

Gucio

Posty: 8

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, jakich emocji dostarcza nam muzeum.

grubasek

Posty: 11

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Lomartek67

Posty: 18

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w okresie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

serwertus

Posty: 11

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu naprawdę super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

Justynka45

Posty: 11

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

audi80

Posty: 8