biuro turystyczne tania oferta Białystok

biuro turystyczne tania oferta Białystok

Witajcie. Ktoś może ma doświadczenia z jakimś biurem turystycznym z Białegostoku? Gdzie można liczyć na fajne rabaty i kompleksowe pakiety z wyżywieniem, samolotem, transferem z i na lotnisko?

labuh

Posty: 12

 
Konkurencja na rynku turystycznym jest teraz bardzo duża i fajnie, bo można trafić na prawdziwe okazje. Mnie się w tym roku poszczęściło i pojechałem za tysiąc złotych na wczasy all inclusive, gdzie normalnie musiałbym dwa tysie wyłożyć.

klimnny6

Posty: 19

 
Teraz można w sumie sobie wycieczki rezerwować online, nie musisz iść do konkretnego biura na mieście. Wchodzisz w neta, szukasz promocji i kupujesz. Wystarczy wpłacić zaliczkę i zarezerwowane.

viencek

Posty: 41

 
Można trochę zaoszczędzić przy takich wyjazdach biorąc opcję z własnym wyżywieniem, ale ja nie polecam czegoś takiego. Raz tak zrobiłem i po prostu mam z tą opcją złe wspomnienia :P

frotka90

Posty: 32

 
Mój przyjaciel z żoną ostatnio w wakacje byli gdzieś na Krecie, czy gdzieś tam na południu i ofertę znaleźli w biurze na ulicy Zachodniej – firma nazywa się odlotowepodroze.pl. Też u nich byłem ostatnio i wychodzi na to, że w styczniu lecimy z żoną do Maroka :D Udało się znaleźć bardzo fajną wycieczkę objazdową z wyżywieniem HB w trzygwiazdkowych hotelach. Więcej napiszę po powrocie. Be in touch!

Matusiński

Posty: 28

 
Warto poszukać niemieckich organizatorów. Raz byłem na takiej wycieczce zrobionej przez niemiecką firmą i naprawdę to co mówią o Niemcach, że są solidni to sto procent racji! Wszystko było po prostu o standard wyżej, niż normalnie. Po prostu – klient nasz pan, jak all inclusive to na całego.

pzkpv

Posty: 9