Przełęcz pod chłopkiem, dobry blog ?

Przełęcz pod chłopkiem, dobry blog ?

Hej. Poszukuję obecnie rekomendowanego szlaku na kościelec dla osoby o średnim stopniu zaawansowania. Co proponujecie?

zimosik6

Posty: 2

 
Miałem niezwykle mnóstwo wątpliwości, gdy opracowywałem we własnym zakresie swój szlak na morskie oko. Całe szczęście, że wszystko zakończyło się sukcesem, co mnie niezwykle raduje.

wiesław11

Posty: 12

 
Jestem święcie przekonany, że szlak na rysy, o którym piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać także moim oczekiwaniom. Obecnie jestem na etapie planowania swojej podróży.

Lupusx

Posty: 6

 
Mam przetestowany poprzez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, iż macie, podobniej jak ja, swoje ulubione szlaki.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Mogę Wam serdecznie polecić szlak na szpiglasowy wierch, o którym szczegółowe informacje uzyskacie tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-szpiglasowy-wierch-lancuchy-i.html. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z tym opisem, który jest niesamowicie przydatny na etapie planowania podróży.

gregcie@

Posty: 29

 
Wielokrotnie słyszałem o tym, że istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, że to przełęcz, która raduje się niewielką popularnością, choć jest dość znana. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Dolina gąsienicowa szlaki jest w stanie zaproponować dość liczne. Wybór powinien być oparty na realnych przesłankach, a więc m.in. umiejętnościach podróżujących. Polecam o tym pamiętać!!!

Saren77

Posty: 18

 
Moim następnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, że z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, jakie odszukałam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Bardzo dziękuję za wartościowe porady, jakie tu się pojawiają.

345_14

Posty: 14

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

Fanatyk

Posty: 13

 
Mam świadomość, że preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, ale właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, że może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę choćby na adres e-mail :)

Marysia

Posty: 23