przystępny cenowo hotel Grecja

przystępny cenowo hotel Grecja

Pomoglibyście mi w wyborze hotelu w Grecji? Szukam jakiejś w miarę taniej oferty noclegowej dla rodziny 4 – osobowej. Fajnie jakby hotel zlokalizowany był blisko plaży.

Fowl1990

Posty: 7

 
Pierwszy raz byłam w Grecji zeszłej jesieni i było cudownie. Jest na Riwierze Greckiej taki hotelik jak Honorata, polecam. Na FB mają swój profil- www.facebook.com/hotelhonorata. Można poczytać opinie innych gości. Super obsługa, możliwość wcześniejszej, tańszej rezerwacji. Oferta dla klientów indywidualnych, ale też dla grup. Hotel całoroczny.

korasek

Posty: 21

 
W tym roku znowu jadę do Grecji;-) Zakochałem się w tym regionie...wszystko mnie tu urzeka, od czystego morza, poprzez tawerny, życie nocne, a kończąc na gościnnych ludziach. Znowu zarezerwowałem sobie pokój w przytulnym hotelu Honorata w Katerinii. Godzinka od lotniska, przy autostradzie – łatwy dojazd. Więcej info na www.hotel-honorata.com. Miejsce idealne dla par na podróż poślubną, ale też dla rodzin z dziećmi.

Dersei02

Posty: 20

 
Chyba na Kretę wybędziemy w tym roku, jeszcze na wyspie urlopu nie spędzałem, także może być ciekawie;)) Może się uda jakieś fajne, tanie last minute wyhaczyć.

Damiano

Posty: 22

 
W podróż poślubną to tylko do Grecji ;-)) Romantico! Byliśmy tutaj przez tydzień i było bajecznie. No może nawet trochę za gorąco chwilami...;) Wybraliśmy nocleg w hotelu Honorata i też jesteśmy zadowoleni. Można się było poczuć intymnie, komfortowo. Pokoje na wysoki standard. Na FB mają swój FP www.facebook.com/hotelhonorata. Można pooglądać zdjęcia hotelu!

ZaNK3R

Posty: 29

 
Witam. Oj nie wiem, czy teraz to już nie jest za późno, żeby coś rezerwować. Słyszałem, że w takich kurortach to nawet rok wcześniej trzeba już sobie noclegi wykupywać...ale może nie będzie tak źle;) powodzenia!

Hamacz23

Posty: 17

 
Spróbuj skontaktować się z hotelem Honorata Katerinii-Paralia na Riwierze Olimpijskiej, może będą mieli akurat wolne pokoje. Ich strona to www.hotel-honorata.com. Jeżdżę tam od lat, zawsze można tutaj liczyć na przyjazną, rodzinną atmosferę. W godzinkę można sobie stamtąd podskoczyć do Salonik, a w 1 minutę na plażę:P

Amino56

Posty: 14

 
Mnie się podoba osobiście hotel Honorata – www.hotel-honorata.com. Bardzo wysoki standard pokoi, ale wbrew pozorom cenowo dość przystępnie. Lokalizacja idealna – z jednej strony zatoka Egejska, szerokie, piaszczyste plaże, a z drugiej blisko autostrada, także nie ma problemu z dojazdem! Przy hotelu parking.

Damiano

Posty: 21