Opinie o wakacjach z niemiec

Opinie o wakacjach z niemiec

Cześć. Chcielibyśmy w tym roku wyjechać na wakacje za granicę z całą rodziną. Kuzyn nam podpowiada, żebyśmy skorzystali z oferty niemieckich przewoźników. Myślicie, że to porządny pomysł? Wiecie kto organizuje takie wyjazdy?

MagikP322

Posty: 40

 
Ja na wakacje to co roku jeżdżę do Karpacza:) Ani mi się śni zwiedzanie Tajlandii. Po pierwsze, boję się latać, po drugie to jednakże kosztowna wyprawa, zaś po trzecie i tak bym się tam z nikim nie dogadał...Najpiękniejsze i tak są polskie góry, zaś najpiękniejsze plaże tylko nad Bałtykiem. Ot lokalny patriota ze mnie :)

kevin888

Posty: 37

 
Wiadomo, iż dużo zależy od tego na jaką ofertę się trafi. Lecz bazując na swoich doświadczeniach to takie wyjazdy są opłacalne. Biorąc pod uwagę komfort jaki gwarantują niemieckie firmy to cenowo wychodzi to bardzo przystępnie. Poza tym, w ofercie mają nieograniczone kierunki podróży. Ostatnio na przykład bawiłem się na totalnie egzotycznej i zadziwiającej swoim urokiem Jamajce!

ghjss

Posty: 35

 
Witam.

Czy wakacje z Niemiec się opłacają? Tutaj nie ma co gadać, wystarczy porównać oferty. Na stronce apollotour.pl są opisane szczegółowo warunki jakie gwarantują Niemcy. Jeżeli za 7 dni na Kanarach można zapłacić już jakieś 250 euro od osoby to moim zdaniem takie wczasy się opłacają i to bez dwóch zdań. Ja właśnie niedawno wróciłem z Gran Canaria i było super. Elegancki hotel z basenem, całość obsłużyło renomowane niemieckie biuro Vtours, jakie zadbało o to, żeby każdy czuł się podczas tej wycieczki komfortowo.

Asia_Sz123

Posty: 40

 
Jeszcze do niedawna dalekie wakacje były jedynie marzeniem, niemniej jednak ostatnio udało mi się odłożyć trochę na koncie i w końcu się udało wylecieć. Skorzystałem z niemieckiego biura podróży i muszę powiedzieć, iż to jest prawda, iż Niemcy są zorganizowani jak nikt inny. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Wakacje w Wenezueli to była przygoda życia. Jak ktoś chce jechać z Niemiec, to ja polecam apollotour.pl. Oni obsługują takie wyjazdy. Pomagają w załatwieniu wszelkich formalności i nie biorą za to żadnej prowizji.

kamillysiakk

Posty: 24

 
Jeszcze do niedawna dalekie wakacje były tylko marzeniem, niemniej jednak ostatnio udało mi się odłożyć troszkę na koncie i w końcu się udało wylecieć. Skorzystałem z niemieckiego biura podróży i muszę powiedzieć, iż to jest prawda, iż Niemcy są zorganizowani jak nikt inny. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Wakacje w Wenezueli to była przygoda życia. Jak ktoś chce jechać z Niemiec, to ja polecam apollotour.pl. Oni obsługują takie wyjazdy. Pomagają w załatwieniu wszelkich formalności i nie biorą za to żadnej prowizji.

Pszemeg

Posty: 44

 
Mnóstwo jest aktualnie firm, jakie obsługują takie wyjazdy z Niemiec. Ja osobiście mam niezwykle porządne wspomnienia po firmie apollotour.pl. Zajęli się mną niezwykle indywidualnie i kompleksowo. Przygotowali dokumentację po polsku, potrafią dobrze doradzić jeżeli chodzi o wybór konkretnego niemieckiego przewoźnika. Istotne jest to, iż nie pobierają opłat manipulacyjnych. Wszystkie ceny jakie prezentują na stronie są wiążące. Nie ma takiej lipy, iż tam jeszcze trzeba doliczać jakieś ukryte koszty.

Fajaaa

Posty: 35

 
Chyba się w najbliższym okresie niezwyklej zainteresuję wakacjami z Niemiec. To może być korzystna alternatywa dla tego co proponuje polski rynek. Póki co, tylko coś od znajomych słyszałem na ten temat. Jeden kumpel wyjechał z nimieckim operatorem i niezwykle sobie chwalił. U nich niska cena idzie ponoć w parze z dobrą jakością hoteli.

Hoteowo24h

Posty: 27