gdzie kupujecie wakacje/ wycieczki?

gdzie kupujecie wakacje/ wycieczki?

W przyszłym roku chcę zabrać rodzinę na jakiś zagraniczny wywczas i w związku z tym szukam już sobie biura podróży, gdzie można za przystępną cenę wykupić wakacje. Ktoś coś podpowie?

micko

Posty: 9

 
Dość tanio mi wyszła wycieczka do Turcji kupiona od biura Wycieczki z nami (www.wycieczkiznami.pl). To wyszło jakieś 3600 za 13 dni w hotelu czterogwiazdkowym. To była typowa objazdówka, praktycznie każdego dnia byliśmy gdzie indziej, super przygoda dla aktywnych. Z takich większych atrakcji, to na pewno loty balonem były super przeżyciem. Było sporo zwiedzania z pilotem, ale też dużo czasu wolnego, także fajny balans utrzymany.

Jacuś

Posty: 17

 
W tę zimę to raczej nigdzie nie pojadę, ale w zeszłym roku byłem w Egipcie, uciekłem od polskich mrozów i był to dobry pomysł. Na lotnisku jak wróciłem taki opalony to ludzie się na mnie tylko dziwnie gapili :D

Klara323

Posty: 13

 
Na rynku biur podróży rzeczywiście widać ostatnio ożywienie. Pojawia się tych firm tyle co marketów spożywczych, cała masa. Trudno teraz wybrać kogoś dobrego z takiego nawału ofert.

Trener

Posty: 17

 
Dużo jest tych biur, trudno mi jakieś wyróżnić. Jeździłem z różnymi przewoźnikami i nie narzekam, wszędzie starali się dbać o klienta, bo dobrze wiedzą, że konkurencja jest duża i nie można sobie na wpadki pozwolić.

Mariusz

Posty: 8

 
Mnie by się przydała jakaś fajna promocja na wyjazd zimowy na nartki. Trochę jest tych ofert, ale czekam na kolejne, może się pojawią prawdziwe promocje...Cierpliwość czasem popłaca ;>

piotrex007

Posty: 17

 
Trzeba by sobie sprawdzić ofertę kilku biur i porównać, gdzie i co oferują, no i za ile. Różne są te pakiety. Niektóre z wyżywieniem, inne bez, są lepsze i gorsze hotele, dojazd autokarem albo samolot, wszystko trzeba sobie prześledzić.

Hihi_WWW

Posty: 19