Tajlandia indywidualne wakacje, poszukuję !

Tajlandia indywidualne wakacje, poszukuję !

Interesuje mnie podróż Tajlandia birma. Jak ktoś coś, to czekam. Pewnie z biurem takie wycieczki są bezpieczniejsze, ale nie ukrywam, że indywidualnie też wchodzi w grę.

251Lechu

Posty: 2

 
Nie ma się co martwić, bowiem można sięgnąć z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, jakie gwarantują pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

audi80

Posty: 3

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej thailand-trips.pl.

miko_poz

Posty: 15

 
To jaka z agencji ma taką elastyczną ofertę, albowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, albowiem wybieram się szczególnie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

BrumBrum2

Posty: 23

 
Oj widzę, że mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, ale szukam jakiegoś biura, które może zaproponować mi więcej możliwości pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

Mr Frog

Posty: 7

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Woli007

Posty: 15