wakacje all inclusive - poszukuję!

wakacje all inclusive - poszukuję!

Planujemy urlop i padło na Egipt. Jak macie jakieś rozeznanie w ofertach wakacji all inclusive, chętnie sprawdzimy. Im więcej propozycji, tym naturalnie lepiej. Z góry dziękujemy za zainteresowania :D

untelekt

Posty: 4

 
Ostatnich wakacji nie żałujemy ani trochę. Jak szukacie dobrze skrojonych wycieczek rodzinnych all inclusive poza Europą, natomiast też i w Europie to polecam http://clubmed.pl. Korzystaliśmy z tego organizatora pod rząd poprzez ostatnie 3 lata. Byliśmy w Azji, teraz czekają nas kolejne atrakcje.

Penio

Posty: 4

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas nadzwyczajne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, gdyż to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach odnalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

GGregbard

Posty: 14

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o mnóstwo bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

Kitas

Posty: 8

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

wiesław11

Posty: 8

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

sgm56

Posty: 22