wycieczki objazdowe

wycieczki objazdowe

Mam zamiar zrobić sobie oryginalny prezent z okazji 40 – tych urodzin i wykupić wycieczkę do Ameryki Płd (Chile, Ekwador). Z jakim biurem podróży się skontaktować? Jakieś propozycje?

stanhold43

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o opcję all inclusive to fajną ofertę ma www.planujemywakacje.pl. Hotele przy morzu, z basenem, sauną, spa...Jest trochę tego do wyboru. Ja akurat wyjechałem do Portugalii i było rewelacyjnie!

Sysek56

Posty: 24

 
Powiem, że moim ulubionym kierunkiem w ostatnim czasie są Bałkany. W takiej Chorwacji jest o wiele taniej, a atrakcji nie brakuje. Z jednej strony morze, z drugiej góry. Kocham to miejsce...

Jordy123

Posty: 18

 
Tak właśnie planujemy sobie teraz podróż poślubną z narzeczoną. Pewnie wybierzemy jakiś kraj na południu, bo my jesteśmy ciepłolubni:)) A co do biura, to myślę, że jakieś znajdziemy, byleby było w miarę tanio.

Sweeperx

Posty: 24

 
Mogę pochwalić organizację wczasów przez firmę www.planujemywakacje.pl. Współpracują z najpoważniejszymi tour operatorami, przez co oferują wyłącznie sprawdzone miejsca i wysoki komfort. Moja firma wykupiła tutaj wczasy w Chorwacji i wszystko było dopięte na tip top.

@malpka

Posty: 39

 
Oj powiem szczerze, że ja nie lubię jeździć z biurami. Takie zorganizowane wycieczki to nie dla mnie. Nie mam takiej swobody jaką bym chciał mieć, jak jadę z grupą. Wolę samemu. Spakować się i w drogę, nawet bez szczególnego planu, taki spontan jest najlepszy!

Abaddon!123

Posty: 30

 
Mnie żona namawia na wczasy na Cyprze. Chyba się zdecydujemy w tym roku. Też szukamy jakiegoś rzetelnego, uczciwego biura z tanimi last minute.

taxi22

Posty: 21