Poszukuje noclegu w Poznaniu

Poszukuje noclegu w Poznaniu

Witam serdecznie, poszukuje noclegu w Poznaniu, zależy mi na tym aby był on tani, może wiecie gdzie taki znajdę?

DiD3K

Posty: 18

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i niesłychanie mi się w ni podobało, na stronie http://www.hostel-jezyce.pl odszukacie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Boss

Posty: 19

 
Cześć,

Wraz z rodzicami spędziła ostatni weekend w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo nam się podobało, tata był zadowolony z niskich cen za dobre a ja z mamą z miłej i bardzo kulturalnej obsługi jak i pięknego wnętrza pokoi. Bardzo go poleca, mamy plany aby niebawem znowu odwiedzić to miejsce. Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam.

1Alex149

Posty: 35

 
Witam serdecznie, moja córka studiuje zaocznie w poznaniu i chce w weekendy nocować właśnie w tym miejscu.

Możecie powiedzieć mi czy jest hotel, w którym będzie ona mogła spędzić właśnie ten czas? Czekam na informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję.

korasek

Posty: 21

 
Witam serdecznie, koniecznie poszukuje taniego noclegu w Poznaniu, zależy mi na odnalezieniu hotelu, w którym będzie panowała miła atmosfera, porządek i tak dalej a najbardziej zależy mi na atrakcyjnych i korzystnych cenach, więc jak takowy znacie to podajcie adres.

Laleczka

Posty: 22

 
Witam serdecznie, niesłychanie jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

deruner56

Posty: 22

 
Bardzo dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były niezmiernie zaskakujące a pokój niezmiernie ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bowiem jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zapewnić!

visca

Posty: 29

 
Witam serdecznie, moja córka studiuje zaocznie w poznaniu i chce w weekendy nocować właśnie w tym miejscu.

Możecie powiedzieć mi czy jest hotel, w jakim będzie ona mogła spędzić właśnie ten czas? Czekam na informacje, pozdrawiam i z góry dziękuję.

englandrm

Posty: 33

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

sheinsane

Posty: 16

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i niesłychanie mi się w nim podobało, ponieważ panowała tam niesłychanie miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i niesłychanie niskie ceny. Mam cel niedługo wybrać się tam ponownie tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

Bany07

Posty: 24