siatki na schody, oferta online ?

siatki na schody, oferta online ?

Poszukuję sprawdzonych ofert siatek na schody. Jeżeli znacie jakiś sprawdzony sklep, to chętnie skorzystam. Jeszcze mam pytanie o montaż, czy coś takiego jest łatwo wykonać samemu, czy może jednak zamówić specjalistów?

tomeix

Posty: 2

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

ciopix

Posty: 27

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można zrobić z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, iż faktycznie zapewniają profesjonalną ochronę. Na balkonie sprawdzają się wyśmienicie.

Fkiur5

Posty: 12

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

StaryChemik

Posty: 11

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

aniusia

Posty: 8

 
Jak szukacie siatek dla kota, to polecam zajrzeć do tego sklepu https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkidlakota. Tu mają największy wybór, a poza tym można mieć 100% pewności co do jakości materiałów i wykonania. Polecam, bo sam tu właśnie skorzystałem.

mateo29

Posty: 8

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to trudne zadanie. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) ale muszę jak najszybciej zrobić coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

wwwwww

Posty: 20

 
Mamy zamiar kupić siatki zabezpieczające dla dzieci, a czy rzeczywiście polipropylen i polietylen są bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie? Musimy mieć 100% pewności.

marek

Posty: 8

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody kupić w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

propek1

Posty: 11

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, niemniej jednak mam w planach zamontować też na balkonie, ponieważ będzie bezpieczniej :) Chodzi naturalnie o dzieci, niemniej jednak nie ukrywam, że nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, że to produkty odporne na warunki pogodowe.

mikuś33

Posty: 11