dodatki do domu

dodatki do domu

Hej. Marzy mi się totalna odmiana mieszkania. Chciałabym kupić jakieś fajne, stylowe dodatki, mebelki. Ktoś zna fajny sklep online z takim asortymentem?

mirekp2005

Posty: 8

 
Też naprawdę długo szukałam czegoś fajnego do kuchni. Teraz modny minimalizm, to w sklepach wszystkie takie proste, nowoczesne. A mi się marzyła kuchnia taka pomieszana – nowe meble i stylowe, nieco zabytkowe dodatki. Kilka fajnych rzeczy znalazłam w jakimś sklepie internetowym, ale nie pamiętam nazwy Np. białe aluminiowe świeczniki, termiczne kubki w kwiatki.

21gregorek

Posty: 7

 
Ja znalazłam sobie fajny zegar w sklepie perfekthome.com. Jest w metalowej, szerokiej ramie z różami. Naprawdę super wygląda, tak lekko zabytkowo. Planuję urządzić sypialnię w stylu vintage, to będzie, jak znalazł. Tam też są dodatki do kuchni, łazienki, troszkę mebli i dekoracji ogrodowych. Możesz sobie zerknąć.

johny11

Posty: 16

 
Wiesz ja ostatnio przeglądałam meble, płytki i rzeczywiście wszystko jakieś takie nudne mi się wydało. Też chętnie kupiłabym sobie jakiś stylowy zegar czy lampę z abażurem. W sumie zawsze myślałam, że takie rzeczy to głównie pamiątki rodzinne, ale teraz patrzyłam i czasami rzeczywiście można w sklepach internetowych kupić.

zasscier76

Posty: 43

 
Też marzy mi się taka stylowo urządzona kuchnia. Ostatnio przeglądałam projekty i trafiłam na super aranżację w stylu prowansalskim. Już sobie znalazłam kilka idealnych dodatków. Spodobały mi się kubki termiczne w kwiatki, taki biały koszyczek na pieczywo i pudełka na przepisy.

codePerformance

Posty: 15

 
Ja uwielbiam takie lekko postarzane dodatki. Kilka fajnych dekoracji ostatnio udało mi się wyszukać w kilku sklepach internetowych. ł mi się przede wszystkim taki zegar w metalowej oprawie z różami w stylu retro. Naprawdę piękny moim zdaniem. Musisz sobie różne strony przeszukać, bo nie wiem, jaki styl Ci się najbardziej podoba.

taxi22

Posty: 21