Kosze na śmieci, sklep internetowy ??

Kosze na śmieci, sklep internetowy ??

Chciałabym zmienić kosze na śmieci w mojej firmie.

Chodzi mi o niedrogie, natomiast estetyczne kosze, jakie będą stanowiły uzupełnienie wnętrza. Jeśli znacie jakieś adresy, czekam.

Miki

Posty: 5

 
Ja nie byłabym taka pewna, czy nastolatek z duszą bałaganiarza uzna kosz na śmieci w swoim pokoju. Mój syn ma dwa i z żadnego nie korzysta, ale ostatnio widziałam coś naprawdę ekstra w sieci i zastawiam się, żeby kupić mu taki, a z tamtych staroci zrezygnować. Może musi się podobać, by z niego zaczął korzystać:)

Rico

Posty: 12

 
Naprawdę ciekawe wizualnie kosze na śmieci można obejrzeć na https://www.facebook.com/koszenasmieci.

Do łazienki, kuchni, biura zobaczcie zresztą sami.

Nerino56

Posty: 18

 
Nie widzę problemu, żeby odszukać jakieś fajne kosze na śmieci do swojego mieszkania. Chyba jedynie jakiś typowy malkontent może mieć z tym problem. W sumie to jestem pod wrażeniem, co teraz się nie wymyśla, a weseli oko nawet normalny pojemnik na śmieci.

LiOx

Posty: 15

 
W naszej kawiarence mamy ekskluzywnie wyglądające kosze na śmieci. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Są to modele stalowe, a w środku podzielone są na dwie komory do segregacji. Świetnie się zatem sprawdzają w lokalu takim jak nasz.

labuh

Posty: 10

 
W małej łazience trudno umieścić dodatkowo kosz, ale bardzo się przydaje. Mnie udało się znaleźć kosz na śmieci 5 l i dla naszych potrzeb jest wystarczający. Oczywiście dobrze gdy pasuje do wystroju, a jeśli ma się dzieci, posiada zabezpieczenie.

zooazool

Posty: 24

 
Producenci koszy na śmieci prześcigają się w pomysłach wzorniczych i technologicznych. Nie ma teraz problemu z zakupem malutkiego ładnie wyglądającego kosza do łazienki czy dobrze wyglądającego kosza kuchennego. Ten użytkowy gadżet przechodzi teraz swoje odrodzenie. To nie te same kubły na śmieci co dawniej.

phonik

Posty: 26

 
Wiem coś o tym, kosze na śmieci muszą posiadać atesty, jeśli chcesz mieć taki w dziecięcym pokoju. Nie można maluchów narażać i zakupić tanie dziadostwo. Musi być bezpiecznie odnośnie materiału, zamykania i wszelkich drobiazgów. Mamusie pamiętajcie więc o najważniejszym, czyli bezpieczeństwie waszych pociech.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Stalowe tradycyjne kosze na śmieci pasują do każdego wnętrza. Jak się komuś nie chce szukać i wymyślać na taki może bez obaw postawić i będzie dobrze wyglądał wszędzie.

Klaudi

Posty: 22

 
Kuchnie muszą mieć spore kosze na śmieci. W szafce może nie być na tyle miejsca, by się taki zmieścił. Ostatnio oglądałam w sklepie internetowym bardzo śliczne i niedrogie kosze. Motywy zdobnicze są teraz naprawdę ekstra.

Reg00

Posty: 15