Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Cześć – witam. Mam dom w Swarzędzu po babci i chcę go odremontować, bo generalnie design panuje dam dość babciny :) Jakiego projektanta polecicie do takiego przerobienia wnętrz na bardziej nowoczesne?

amrmas22

Posty: 5

 
Na pewno fachowiec ma tę przewagę, że dokładnie wszystko wymierzy, nie będzie marnował ani centymetra powierzchni, meble i cały aranż zostanie ustawiony na styk. To jest największy plus takiej obsługi moim zdaniem.

deamonix1

Posty: 4

 
Tak się zastanawiam ile może kosztować taka obsługa projektanta. Z tego co wiem to się płaci od metra aranżacji i jak parę ofert przeglądałem to chyba koło 100 zł firmy biorą. Można taniej znaleźć?

syrena88

Posty: 4

 
Gdybym miał większy budżet to bym na pewno się na architekta zdecydował. Ale tak to muszę coś wybrać – albo materiały, albo obsługa projektanta. Coś za coś. Zazdroszczę tym których stać na jedno i drugie.

Nwaah22

Posty: 17

 
Polecam biuro Vivere Colorito. Sprawna obsługa, szybki kontakt. Już na spotkaniu pani architekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładna, konkretna, słuchała moich i męża sugestii i pomysłów. Zamawialiśmy projekt kuchni wraz z meblami i efekt jest rewelacyjny. Sama bym nigdy sobie tak nie urządziła. To był dobry wybór, żeby postawić na zawodowca. Na stronie studiovc.pl jest część ich projektów w galerii.

micko

Posty: 7

 
Moja siostra właśnie szuka jakiegoś projektanta, który by jej kuchnię urządził. Na pewno w grę wchodzą nowe meble, nowa podłoga, nowy sprzęt. Chce zrobić gruntowną zmianę designu.

bruklin187

Posty: 7