projektanci wnętrz warszawa, szukam

projektanci wnętrz warszawa, szukam

Zastanawiam się nad aranżacją salonu. Co sądzicie o projektantach wnętrz? Może znacie jakąś firmę z Warszawy, jaka jest godna polecenia? Napiszcie, ile taki projekt salonu może kosztować?

Andziaaan

Posty: 4

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem koniecznych materiałów, bowiem to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

Justynka45

Posty: 4

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

andrew66

Posty: 5

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najbardziej podoba się żonie :D Teraz też wiem, iż najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

Kobitka22

Posty: 3

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

wisła1905

Posty: 7

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w dużo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank znajdziesz dobre studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

mniszko

Posty: 3

 
Skontaktuj się z konkretną firmą. Pogadasz, przyjadą i zobaczą. Ocenią, co najlepiej będzie wykonać. Projektowaniem wnętrz zajmują się mega fachowcy z Warszawy, więc na pewno trafisz w idealne ręce :)

Hihi_WWW

Posty: 14

 
A taki architekt wnętrz jest w stanie zrobić szybko wstępną wycenę i czy za takie coś się płaci? Potrzebna mi firma z Warszawy, której zaufam. Chodzi o powierzchnię sklepową, która koniecznie musi być bardzo dobrze zaaranżowana. Duża przestrzeń i sam jakoś nie mogę znaleźć pomysłu.

Czarek

Posty: 2

 
Jak ktoś zna tu dobrych usługodawców, to bardzo chętnie zapoznam się z portfolio. Mam poważny dylemat, kogo warto wybrać. Nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. Nigdy nie korzystałem z usług architekta wnetrz, a widzę, że w naszej kochanej Warszawie jest ich sporo.

gregcie@

Posty: 29