Deska tarasowa, sprawdzona firma

Deska tarasowa, sprawdzona firma

Pomocy! Szukam dobrej firmy, która zrobi dla mojego domu wczasowego ładny taras z drewna egzotycznego! Potrzebne mi info o pewnych wykonawcach, z doświadczeniem w branży.

abardyt

Posty: 20

 
Powiem tak – miałem kontakt z kilkoma firmami...Niestety pierwsza mi spartoliła robotę i musiałem wzywać kogoś innego. Znajomy polecił gości z http://www.deck-dry.com i oni już robotę wykonali porządnie. Jestem z Krakowa i nie było problemu, żeby do mnie dojechali. Ważną zaletą drewna od nich jest fakt, że taras w systemie deck dry nie gnije.

Boss

Posty: 19

 
Moi znajomi sobie zrobili sami taras z desek. Ponoć montaż zajął im weekend, a trochę tych metrów było do wyłożenia. Nieźle, w sumie duża oszczędność taki samodzielny montaż.

irek1981

Posty: 17

 
Będziemy remontować swój ogród zimowy i też przeglądam różne propozycje rynku. Faktycznie deski egzotyczne są kuszącą alternatywą. Z jednej strony estetyka, z drugiej wysoka trwałość.

Gindzio56

Posty: 22

 
Jeśli chcesz, żeby Ci deski zamontowali porządnie, bez jakiś wystających śrubek i innych uszkodzeń, to ja rekomenduję Deck Dry . Oferta jest kompleksowa – sprzedają dobre deski i zajmują się ich szybkim montażem. Dają gwarancję na swoje produkty i usługi. U mnie oprócz samego tarasu zrobili też ślicznie schody.

ooops65

Posty: 23

 
Jeśli chcesz mieć naprawdę piękny taras drewniany, to ja nie znam lepszej opcji niż www.deck-dry.com
. Jakościowo biją innych na głowę. Fajnie, że opiekują się wykonanymi tarasami, realizując drobiazgowy i porządny serwis. Inna rzecz, która mi się u nich podoba to dużo półek cenowych – gatunki tańsze i droższe na każdą kieszeń!

Garguł12

Posty: 24

 
Jeśli byłbyś w stanie sobie sam zmontować taki taras z gotowych desek to sprawdź http://www.deck-dry.com . Powiem tyle -kupiłem cały zestaw do zmontowania tarasu i zrobiłem go z synem w dwa weekendy - 40m2 :)) Wszystko dostarczyli gotowe do szybkiego i prostego montażu, deski były czyściutkie i zaolejowane, nic tylko układać. Efekt jest mistrzowski!

Niciuśś98

Posty: 28

 
Wiem, że w niektórych marketach budowlanych sprzedają takie deski, ale z marketów to ja bym nie kupował, bo oni tam często oferują wybrakowany, słaby jakościowo towar, który szybko zacznie się niszczyć.

Makus16

Posty: 29

 
Przeglądałem sobie wczoraj różne typy desek idealnych do tarasu i bardzo mi się spodobał modrzew syberyjski. Taki ciekawy rustykalny styl, klimatyczny, oryginalny. Warto sobie oblukać:)

qwed

Posty: 21

 
Myślę, że w Twojej sytuacji to skontaktowałbym się z marką www.deck-dry.com
. To dzięki nim mam już od lat piękny taras z drewna egzotycznego Cumaru, trudno dostępnego w kraju. Mam taras w systemie deck-dry od chyba 10 lat i co roku robie jego konserwacje przez co wyglada jak nowy.

R1P

Posty: 20