szukam sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej

szukam sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej

Witam, czy panele 3D to waszym zdaniem dobry pomysł do salonu? Gdzie kupujecie, jak oceniać jakość? Chciałbym zebrać w temacie możliwie najwięcej wskazówek.

wrrraak22

Posty: 2

 
Sztukateria pasuje najbardziej do stylu po art, dworskiego i glamour. Ewentualnie jeszcze retro. Grunt to nie zaburzyć proporcji z meblami i z innymi elementami wykończenia wnętrz.

Koko45

Posty: 8

 
Poproś przy zakupie sztukaterii, żeby ci polecono od razu odpowiedni klej. Zwróć też uwagę na jakość materiałów zastosowanych przy produkcji elementów. Nietoksyczne tylko wchodzą w grę, jeżeli chcesz bezpiecznie użytkować w przyszłości.

barca 29

Posty: 7

 
Prowadzę biuro projektowania wnętrz i wiele razy już używałem w aranżacjach sztukaterii od perfectstyr.com.pl. Bardzo dobrze się sprawdzają ich listwy przypodłogowe, bo bardzo szerokie, a przy tym jest zabezpieczenie przed wilgocią, więc do każdej podłogi właściwie pasuje. W marketach nie spotkasz takiej jakości wykończenia niestety. Znam podobnych sklepów kilka, bo siedzę w branży od dawna. Masz od razu dostęp do dopasowanych akcesoriów montażowych i wsparcie konsultanta nawet w nietypowych godzinach.

bartek33

Posty: 5

 
Jak masz antyki we wnętrzu to sztukateria też się przyda. Teraz dość modna aranżacja, a jak skorzystasz z katalogu producenta to niekoniecznie drogie rozwiązanie.

Wygodniś22

Posty: 7

 
Domki w stylu dworskim ze sztukaterią elewacyjną są coraz popularniejsze. Sztukateria nadaje pewnej ekskluzywności, a nawet w niektórych przypadkach zwiększa wartość nieruchomości, a nie jest wcale droga w instalacji.

amrmas22

Posty: 7

 
Zwróć uwagę, czy sztukateria jest wykonana z twardego styropianu. Inwestuj w najtwardszy dostępny na rynku i koniecznie testuj jakość na mniejszej partii.

DaNceR

Posty: 10

 
Sztukateria moim zdaniem idealnie nadaje się do maskowania różnych rzeczy, np. nierówności, oświetlenia, nawet kontaktów, czy ubytków podczas malowania. Mam w mieszkaniu i sobie chwalę.

adsam21

Posty: 11