Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Hej, witam wszystkich. Szukam sklepu z dużym wyborem wewnętrznej sztukaterii dekoracyjnej. Sam chcę się zająć montażem, więc zależy mi na tym, żeby tworzywo się mnie słuchało i nie było problemów ze sklejeniem. Gdzie takie rzeczy kupujecie?

wrrraak22

Posty: 3

 
Trzeba sobie dokładnie sprawdzić jakiej klasy jest styropian przy takiej sztukaterii. Jeśli chodzi o elementy elewacyjne to tam musi być specjalna warstwa zewnętrzna mocniejsza wyłożona żeby sobie dekoracja z pogodą była w stanie poradzić.

KOSHiii

Posty: 29

 
Jeszcze kupić sztukaterię do wnętrz to nie jest problem, ale elewacyjne elementy są trudno dostępne. Oczywiście mówię o takich w dobrej jakości, bo taniego dziadostwa to nie brakuje.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Listwy przypodłogowe zamawiałem parę tygodni temu przez portal perfectstyr.com.pl i montaż przebiegł gładko. Póki co dobrze się zachowują, nic nie pęka, nic się nie odkleja, jest w porządku. Główną ich ofertą poza listwami jest w sumie sztukateria ozdobna i na pewno w perspektywie jeszcze końcówki tego roku będę chciał taką dekorację u siebie w domu wyłożyć.

beata77

Posty: 7

 
Na domu sąsiada jest taka sztukateria założona i powiem że nawet fajnie to dla oka wygląda. Wisi to już chyba z drugi rok i nie widzę, żeby mu się coś sypało, pękało, odpadało czy coś w tym stylu. Ciekawe czy to są polskie dekoracje, czy z jakiegoś importu.

piXel23

Posty: 11

 
Niby ozdób tego rodzaju jest sporo, ale jak ostatnio potrzebowałem trochę innego rodzaju gzymsu niż standard to był problem. Brakuje tych kształtów mniej typowych, za to dużo jest uniwersalnych, klasycznych modeli.

zenio30

Posty: 7