Galeria obrazów, co polecicie ?

Galeria obrazów, co polecicie ?

Szukam fajnej galerii z obrazami olejnymi w Łodzi. Jeśli coś możecie polecić, z góry niezmiernie dziękuję. I wcale nie muszą być jacyś niezmiernie znani artyści. Pozdrawiam wszystkich.

ur-0004

Posty: 2

 
Mam wielką nadzieję, że pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, że odnajduje się ona w moim rodzimym mieście, niemniej jednak dlatego, że interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam niezmiernie pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

Klarka34

Posty: 11

 
Pomysł portretów na zamówienie na prezent jest ekstra. Chcę zrobić swojej chrześnicy taki, ale nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na tym, żeby wyszło profesjonalnie. Nie liczę się akurat tak bardzo z ceną, czy kogoś konkretnego proponujecie z tej galerii?

Yuri20

Posty: 6

 
Przeglądając sprzedaż obrazów, można dostać kręćka. Ogromnie trudny wybór. Wszystko jest ciekawie namalowane. A może ktoś mógłby podsunąć pomysł, co najlepiej umieścić na ścianie w salonie. Oczywiście cena też musi być w miarę do zaakceptowania. Akurat w tej galerii podoba mi się wszystko, dobrzy artyści.

StaryChemik

Posty: 12

 
To galeria sprawdzona przeze mnie i moich znajomych http://www.galeria-mad.pl. Polecam. Jeżeli chodzi o sam kupowanie obrazów olejnych, wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie.

Klarka34

Posty: 8

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, ale chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze zdjęcia, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

messi32

Posty: 10