architekt wnętrz gdynia, oferta

architekt wnętrz gdynia, oferta

Długo trwa wykonanie projektu jednego pokoju przez biuro projektowe? Chce zmienić wnętrze, ale nie wiem czy wystarczy mi czasu. Mam urlop i teraz wpadłem na taki pomysł.

Damiano

Posty: 1

 
U mnie, jeśli coś jest związane ze zmianą wystroju to żona ma do tego dryg. Dla mnie to niepojęte, iż można zmienić poduszki, zasłony i wygląd pomieszczenie się zmienia. Dla mojej żony to faktycznie nic ciężkiego.

aafrica

Posty: 11

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, albowiem one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

trybgon77

Posty: 16

 
Miałem problemy ze sprzedażą mieszkania, albowiem było urządzone jeszcze poprzez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

duszeniec

Posty: 3

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, albowiem mam swoją ekipę, jaka się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, że mogą nawet kogoś polecić od siebie.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Według mnie najlepiej znaleźć projektantów wnętrz w Gdyni poprzez stronę https://duszynska.com.pl. To biuro projektowe daje trzy rodzaje pakietów do wyboru i przyznam, że ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jestem z ich oferty zadowolony.

R1P

Posty: 23

 
Nie stać mnie na takie zabawy także nie doradzę. Chodzę do sklepu kupuje tania farbę i maluje pokoje. Panele i resztę wyposażenia też kupuje tanie. Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno może sobie pozwolić na nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.

Zdzichu

Posty: 20

 
Znajomy korzystał z pomocy architekta wnętrz z Gdyni i był bardzo zadowolony. Dostał pełen projekt i mógł przystąpić do pracy. Robił pokój dziecka, ale wyszło naprawdę super. Na pewno sam też skorzystam z takich usług. Człowiek jak się nie zna to nie jest w stanie zrobić czegoś takiego jak projektant wnętrz.

andrew66

Posty: 7