profesjonalne remonty mieszkań

profesjonalne remonty mieszkań

Witam! Niedawno wybudowaliśmy się z żoną i obecnie przyszedł czas na aranżację i wykończenie wnętrz. Czy znacie dobrą firmę z Poznania, jaka wykonuje ciekawe aranżacje w dobrym guście i do tego precyzyjnie i porządnie?

xacti

Posty: 11

 

Qxy2

Posty: 20

 
Ja to szukałem jakiś interesujących pomysłów na aranż sypialni, włącznie z garderobą i niezmiernie mi pomógł Wojciech Gośliński. Wybrał fajny projekt i jego ludzie zajęli się jego wykonaniem w tempie ekspresowym. Pożądane byłoby sobie sprawdzić jego stronkę – www.abartremonty.pl. Tam jest całe info o ofercie, są również referencje. Oczywiście firma ubezpieczona itd.

miclon

Posty: 18

 
Witam. Nie wiem za bardzo kogo by Ci tu było dobrze polecić do takiej roboty. Znam kilku budowlańców, lecz oni to bardziej w innych pracach się specjalizują. Popytam, dowiem się, dam znać! Hejo!

Grabow12

Posty: 20

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, a ciągle kasy brakuje na jakiś porządny remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

szymon2626

Posty: 16

 
Fajnie byłoby mieć fach w ręku i sobie samemu strzelić taki remont, lecz niestety Bozia nie dała takich talentów ;P Więc też poszukuję sobie jakiś fachowców, co mi rzetelnie odnowią mieszkanie. Roboty jest od...no sporo jest ;)

Kruk

Posty: 21

 
Ostatnio sobie pokój odmalowałem sam, ale z płytkami to już bym sobie sam nie poradził, tutaj to należy na bank fachowca wołać...zaś z tego co się orientuję, to metr wyłożenia płytek tani nie jest.

labuh

Posty: 13