Płytki, gdzie kupujecie ?

Płytki, gdzie kupujecie ?

Orientujecie się może na temat sklepów z płytkami, jakieś sprawdzone adresy? Planuję remont łazienki i szukam czegoś, co po prostu spodobałoby mi się, ale niekoniecznie musiałoby być drogie? Pomocnym dziękuję.

serbuś

Posty: 11

 
Do kuchni polecam gres matowy. Szybko i prosto się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy barwa i ogromny format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby wykonać remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no ale wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, że poprzez wiele lat podłoga będzie się trzymać.

grzes3345

Posty: 11

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu znaczny wybór, wobec tego warto zajrzeć. Towar zdobyłem niesłychanie szybko iw moim wypadku akurat za darmo.

Babike

Posty: 24

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, iż nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak rzeczywiście mam dość już zimnych płytek, na jakich pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Mnie też bardzo podoba się mozaika, ale typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, ale takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

miko_poz

Posty: 15

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

Oct714

Posty: 12

 
Na podłogę w kuchni można wybrać naprawdę przeróżny materiał i wcale nie jest tak, że musi to być tradycyjna płytka. Obecnie można poczytać sobie o materiałach, które nie chłoną wilgoci i wybrać coś niezwykle atrakcyjnego.

johncena67

Posty: 14