Oprawa obrazów w Łódzi, jaki sklep ?

Oprawa obrazów w Łódzi, jaki sklep ?

Hej, znacie może miejsce w sieci, gdzie można zapoznać się i kupić obrazy olejne jakichś porządnych polskich malarzy. Nie znam się na artystach, polecacie kogoś, zależy mi na tematyce kwiatów.

Babeczka

Posty: 7

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale oczywiście nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

alikont

Posty: 10

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć profesjonalnego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

@marcelko

Posty: 10

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w profesjonalnie prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, że chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

Klarka45

Posty: 8

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie, jest super zabawa.

Szkolaa24

Posty: 27

 
Takie portrety ze zdjęcia to wyborny prezent, sama zamówiłam dla córki. Mam nadzieję, iż będzie zadowolona. Obejrzałam na stronie internetowej jak to wychodzi i jestem pod wielkim wrażeniem, iż tak w ogóle można namalować. Poniektóre portrety są wyższe od zdjęć. Wybrałam portret olejny, chyba najładniej takie wychodzą.

camwe22

Posty: 17

 
Z taką galerią sztuki można mieć do czynienia na co dzień. Polecam, bo sam kupowałem już u nich dwa obrazy i zawsze byłem zadowolony. Jeden do sypialni, który świetnie się prezentuje, drugi do salonu. Kolega nie wierzył, że tak tanio udało mi się dostać tak dobre dzieła. Oto link do galerii https://www.oprawiamyobrazy.pl.

propek1

Posty: 11

 
Idealna sprawa, dziękuję za polecenie tej galerii. Właśnie o takie portrety olejne mi chodziło. Nigdzie nie mogłam odnaleźć tak dobrych, jak tutaj się prezentują. Mam nadzieję, że i moje zamówienie zostanie tak dobrze wykonywane. Pozdrawiam.

messi10

Posty: 10

 
Duże salonowe obrazy olejne. O tym zawsze marzyłam. Teraz mam już swój dom i salon, więc poszukują galerii sztuki. Na co dzień nie obcuję ze sztuką, ale weszłam na tę stronkę i kilka rzeczywiście mi się spodobało. Dzięki.

GGregbard

Posty: 7