Beton architektoniczny, gdzie kupić ?

Beton architektoniczny, gdzie kupić ?

Gdzie nabyć beton architektoniczny? Wiem, że jest on w większości sklepów, natomiast zależy mi na sprawdzonym miejscu. Mam też pytanie, czy trzeba fachowców, żeby taki beton położyć, czy można bez doświadczenia :)

Miki

Posty: 3

 
Niezwykle fajne te panele 3d, sklep proponuje tu moc rozwiązań :) Mnie najbardziej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Potrzebny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Niezwykle spoko materiał, jeśli chodzi o wykończenia.

Lopez58

Posty: 6

 
Daliśmy radę :) Teraz salon wygląda po prostu wspaniale. Zasługa męża i oczywiście loft systemu, czyli przestrzennych paneli, które położył. Zakupu też dokonaliśmy w proponowanym prze was sklepie. Mają ogólnie bardzo dużo fajnych materiałów do wykańczania wnętrz, ale i bardzo designerskich mebli. Polecam.

Sarenka

Posty: 15

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W niektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam bez wątpienia jak najniezwyklej.

enriko75

Posty: 7

 
Ja mam posadzkę z betonu dekoracyjnego. To bardzo odporny materiał, więc polecam, jeśli ktoś waha się odnośnie trwałości. U nas jest już ponad 5 lat więc nie ma żadnych obaw, poza tym bardzo pięknie się prezentuje.

Madzia

Posty: 6

 
Jak potrzebne są panele 3d to polecam tylko ten sklep http://www.popstyl.pl/pl/c/Panele-3d/15 Tutaj oferta jest bardzo szeroka i jest w czym przebierać, poza tym cenowo dobrze, szybka i bezpieczna dostawa, to tyle. Teraz działajcie:)

gregcie@

Posty: 11

 
Napiszę odnośnie betonu architektonicznego, albowiem sam kładłem u siebie ręcznie i wcale nie jest to żadna trudność. Trzeba nie ulega wątpliwości zasięgnąć nieco informacji wcześniej, żeby wiedzieć z czym to w ogóle jeść, natomiast ogólnie dla obeznanych w fachu nie ma trudności. Jestem dumny, iż zrobiłem to sam, poza tym sam materiał bardzo sobie chwalę.

Krakus

Posty: 14

 
Teraz mogę szczerze powiedzieć, że mój salon w końcu wygląda nowocześnie. Dzięki płytom betonowym można nadać wnętrzu oryginalnego wyglądu. Poleca do każdego pomieszczenia.

andrzej99

Posty: 11