Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Poszukuję zegar z ramką, jaka strona ?

Hej, jestem Adam i mam 14 lat. Od kilku dni mam dziewczynę i się okazało, że ona niedługo ma urodziny. Byłem u niej i wiem, że ma mnóstwo różnych rzeczy i nie wiem co jej nabyć jako chłopak. Co byście chciały otrzymać na urodziny dziewczyny?

anex

Posty: 22

 
Nie wiem trudno coś wymyślić od tak kurcze :/ moja mama poszła niedawno na ślub koleżanki. One się mało znały A ślub był skromny więc moja mam zakupiła im taki zegar ze zdjęciami. Drogi nie był A niezwykle ładny. Ona niedawno zakupiła z facetem nowe mieszkanie na kredyt i się urządzają więc do fajny prezent myślę.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Trudno stwierdzić ogólnie, ale ej ja na twoim miejscu bym poszperał w necie co ta osoba lubi, bo tak chyba najlepiej coś znajdziesz. Moja laska ostatnio dostała ode mnie zegar ze zdjęciami i podobny upominek kupiła jako prezent dla noworodka na święta siostrze więc pomyśl co kto lubi i wpadniesz napewno na coś fajnego.

Pozdro.

ltomzik

Posty: 35

 
Ja zamawiam ramki od http://multiframe.eu/ na dużo okazji, bowiem myślę, że jest to coś przydatnego do każdego domu. Kto nie lubi robić i oglądać fotek :P Uprzednio kupowałam ramki na allegro, ale dużo sprzedawców oferowało szajs A tutaj przynajmniej wiem, że jakość jest rzeczywiście wysoka i nie pozyskam uszkodzonego towaru.

uiids

Posty: 29

 
Kurcze jeszcze chwilka i coś wymyślę... czekaj... Wiem! Agnieszka, moja kumpela z klasy niedawno nabyła prezent dla noworodka na chrzciny tutaj multiframe.eu spokojnie można coś do 150pln znaleźć, A nawet dużo masz do wyboru. Jej to wysłali po kilku dniach więc spokojnie zdążysz. Pamiętaj też, żeby to jakoś ładnie opakować, albowiem wówczas jest największa frajda z odpakowywania! xD

1Alex149

Posty: 35

 
A ja wiem co nabyć, natomiast nie powiem :P Nie no nie będę zołza xD kup ramkę na fotografie! Ja nabyłam mamie na urodziny ramkę taką http://multiframe.eu/inne/67-zegar-z-ramkami-na-6-zdjec.html i wsadziłam tam fotografie mamy i taty jak byli w moim wieku. Prezent się niesłychanie spodobał i nie poszedł do szafy A ładnie stoi na kredensie. Porównywałam cenę tego drzewka w innym sklepie, natomiast tu wychodzi taniej.

Pozdrawiam :*

Jacuś

Posty: 33

 
Moja babcia ostatnio kupiła mi ramkę na fotografie J ale taką fajną, iż tam są takie jakby przegródki i możesz wrzucać kilka zdjęć i ona robią taki efekt fajny. Ramka nie jest uciążliwa więc za przesyłkę mnóstwo nie zapłacisz.

kamillysiakk

Posty: 24

 
Jak ja ostatnio się zastanawiałam co kupić co stwierdziłam, iż najlepiej zrobić jakieś fajne foto i wrzucić w ramkę, bowiem to zawsze taki przyjemny prezent i powoduje, iż się robi więź pomiędzy ludźmi.

Gorąco polecam takie rozwiązanie ;-)

Cronxxx

Posty: 38