Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Kochani, kupował ktoś ostatnio fototapetę do domu? Gdzie udało wam się dobra ciekawy motyw? Jak z montażem, można sobie było poradzić we własnym zakresie, czy jednak jakiegoś tapeciarza trzeba było wołać?

Kitas

Posty: 1

 
Podoba mi się fototapeta którą przysłali mi ze sklepu http://fototap.pl. Dobry materiał nie niszczy się nie pęka i tak samo jeśli chodzi o standard samego nadruku zdjęcia to jestem pozytywnie zaskoczony. Kolory bardzo naturalne a akurat fotografia przedstawia ocean i błękit jest jakby żywcem przeniesiony z Pacyfiku. Super!

gregcie@

Posty: 13

 
Nie kojarzę gdzie w internecie sprzedają takie dekoracje ale ostatnio w markecie widziałem że mieli coś takiego jak okleiny do mebli drzwi itd. Ciekawa opcja, zawsze to jakaś odmiana wystroju.

andrzej99

Posty: 11

 
Tak się zastanawiam czy bym sobie sama poradziła z przyklejeniem fototapety w salonie. Ktoś coś? Jakie macie doświadczenia z taką robotą? Bardzo jest to skomplikowane? Jak nakładać żeby nie było bąbli między tapetą a ścianą?

tefal100

Posty: 2

 
Mam odwrotne odczucia. Według mnie to taki zawód jak malarz tapeciarz to właśnie wraca do łask. Ludzie zaczynają doceniać walory tapet (estetyka, ochrona ścian) i też w związku z tym że klienci są coraz bardziej zamożni to wolą zlecić taką robotę fachowcom niż samemu się bawić w klejenie.

labuh

Posty: 3

 
Ile trzeba zapłacić za fototapetę załóżmy w formacie 2 na 4 metry? To jest kwestia stówki, dwóch stówek, więcej czy mniej? Chodzi mi o lepszą gatunkowo rzecz.

sląskwroc88

Posty: 10

 
A fototapeta w łazience to według was jest dobry pomysł? Jak sobie taki materiał poradzi z wodą? To mnie martwi i zastanawia najbardziej.

123doer

Posty: 2

 
Niektórzy ludzie z tego co wiem to sobie na fototapetę wrzucają swoje prywatne fotki np. ze ślubu. Jest to jakiś pomysł. Ale z drugiej strony nie wiem czy bym chciał mieć zdjęcie ślubne nad łóżkiem w sypialni...jakoś tak dziwnie ;)

Ciapek

Posty: 6

 
Są dobrzy polscy producenci fototapet wcale nie trzeba zamawiać zagranicznych żeby trafić na porządną jakość, bo często słyszę u znajomych że ktoś zamówił materiał z Włoch ktoś inny z Francji..itp. Po co, skoro w PL mamy dobrych producentów?

alidomus

Posty: 6

 
Z tego co mi wiadomo to przyklejenie fototapety nie jest taki trudny. Tylko też trzeba jeszcze rozróżnić czy aby na pewno kupiło się tapetę czy jednak naklejkę bo to bardzo podobnie wygląda ale różnica w montażu jest znaczna.

edyta123

Posty: 3