Farba tablicowa magnetyczna, warto ??

Farba tablicowa magnetyczna, warto ??

Witam, czy ktoś z was orientuje się ile kosztuje farba tablicowa o dobrych właściwościach magnetycznych, która musi wystarczyć na pomalowanie pięciu tablic? Możecie podawać kwoty w przybliżeniu.

demon666

Posty: 6

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z farb tablicowych z niewiadomych źródeł ponieważ bardzo prawdopodobne jest, że takie farby nie przyniosą oczekiwanych efektów i nie sprawdzą się w swoim zadaniu.

visca

Posty: 29

 
Ceny farb tablicowych zależą niewątpliwie od ich jakości natomiast moim zdaniem nie są na tyle wysokie aby ktoś nie mógł sobie na nie pozwolić.

Gucio

Posty: 15

 
Osobiście polecam Ci jedynie czarną farbę tablicową ponieważ jest ona tą która najlepiej kryje wszystkie powierzchnie i najwolniej się ściera. Dzięki temu wystarczy Ci na bardzo długi czas.

21gregorek

Posty: 17

 
Farby tablicowe przydadzą Ci się w szczególności jeżeli posiadasz dzieci. Dzięki temu będziesz mógł przygotować dla nich specjalne powierzchnie na jakich będą mogły pisać kredą i bez problemu wszystko ścierać.

Blitz55

Posty: 14

 
Farba tablicowa w sprayu jest oczywiście dokładnie tym samym co farba w wiaderku. Możesz więc wybrać farbę według własnego uznania.

Dooog

Posty: 8

 
Ja lecz polecam Ci ten sklep: http://www.wallstudio.pl/sklep. Sam kupowałem w nim jakiś czas temu farby tablicowe i muszę Ci powiedzieć, iż są to produkty bardzo wysokiej jakości, jakie znakomicie pokryły całą powierzchnię i jestem z nich zadowolony.

kevin888

Posty: 37

 
Jeżeli masz w swoim domu dzieci to zakup farby tablicowej jest wręcz koniecznością. Pamiętaj, że za pomocą tej farby pomalujesz przeróżne powierzchnie i na każdej z nich farba zachowuje się dokładnie tak samo. Jest ona oczywiście w pełni ścieralna i posiada właściwości magnetyczne także dzieci będą z niej bardzo zadowolone.

codePerformance

Posty: 13