tanie hotele Warszawa

tanie hotele Warszawa

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu strony, na której będą mógł zarezerwować w miarę tani pokój do wynajęcia, w większości większych miast. Mam zamiar zrobić sobie roczny wypad i zwiedzić Polskę. Mam całe szczęście pracę mobilną. Pozdrawiam wszystkich.

joziaaaaq23

Posty: 21

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Wynajmuję raz w miesiącu na trzy dni super apartament nad morzem, zapraszam znajomych i relaksujemy się w ulubionych klubach. Szukaj ofert. Są na sto procent.

radziomil

Posty: 40

 
Hej, zwiedziłam już pół kraju na wynajętych, dobowo mieszkaniach. Naprawdę atrakcyjne stawki możesz trafić. Często zostawałam kilkanaście dni, np. w Krakowie. Polecam każdemu, kto chce odświeżyć potrzebę podróżowania :)

vokalek

Posty: 27

 
Byłam z chłopakiem w Poznaniu na koncercie. Byliśmy strasznie zmęczeni. Znaleźliśmy tani pokój na dobę, a pobyt przedłużyliśmy o cztery dni. Było super :) Polecam takie rozwiązanie. Hotel nie ma takiego klimatu.

FiKra

Posty: 27

 
Lepszego serwisu do wynajęcia apartamentu niż www.waszenoce.pl nie znajdziesz. Super opcja na weekend i krótszy wypad ze znajomymi. Swojego czasu ostro imprezowałem ze znajomymi we Wrocławiu. Zatrzymaliśmy się w bardzo tanim apartamencie nieporównywalnym jakością do standardu hotelowego. To jest to! :)

Tatusiek4

Posty: 22

 
Swoboda to moim zdaniem najważniejsza sprawa. Koniecznie stawiaj na własny pokój, wynajmowany dobowo, bez żadnych zaliczek. Są na necie serwisy, z wyszukiwarkami, opiniami dotychczasowych użytkowników, itp. Nie ma sensu ryzykować. Wiadomo, jak to dzisiaj jest.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Z dziewczyną, co jakieś dwa tygodnie jeździmy na weekend do Poznania, Krakowa i Gdańska. Najbardziej lubimy te miasta :) Mamy już gotowe pokoiki i zawsze, powtarzam zawsze wynajmowaliśmy je na doby w www.waszenoce.pl. Przepiękna sprawa, mówię ci szczerze, bo procedury są zorganizowane online. Mają mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie i dawaj z nami na weekend :) Warto sobie pomagać :) Pozdrawiam serdecznie.

45-YYY

Posty: 27

 
Weź pod uwagę, że teraz hotele są strasznie drogie, a prywatnych apartamentów jest całe mnóstwo. Ja bym na drugą opcję stawiał.

Nikuś32

Posty: 30

 
Jeżdżę regularnie na spotkania biznesowe w różnych punktach kraju i nie wyobrażam sobie życia bez apartamentów wynajmowanych na dobę. Po prostu cudowna oferta, bez żadnych formalności. Załatwiasz online, dostajesz klucze i tyle.

zooazool

Posty: 24