Hotel Niepołomice, jaki polecicie ?

Hotel Niepołomice, jaki polecicie ?

Hejka. Myślimy z narzeczonym o tym, aby zorganizować wesele w Niepołomicach. Jakie sale polecacie?

grużdzin

Posty: 8

 
Nie ukrywam, że ślub Wieliczka, jakie organizowaliśmy było strzałem w dziesiątkę. Wszystko udało się zamknąć w faktycznie niesłychanie niewielkim budżecie.

ZoZo333

Posty: 28

 
Przy wyborze hotelu w Niepołomicach rekomenduję Wam wziąć pod uwagę wyłącznie obiekty, jakie posiadają od trzech gwiazdek w górę. Wszystkie różne to naprawdę kiepski poziom zarówno, jeśli chodzi o stan obiektu, jak i jakość obsługi. Przekonałem się o tym sam, więc uniknijcie takiego błędu. Miłego dnia.

deamonix1

Posty: 28

 
Z narzeczonym wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować wesele w Wieliczce. Mnóstwo osób pochwaliło naszą inicjatywę, bo uznali to za fantastyczny pomysł. Tutaj mieliśmy naprawdę spore pole do popisu. Wesele okazało się strzałem w dziesiątkę i świetną imprezą.

johncena67

Posty: 15

 
Nie dziwię się, iż hotele w Wieliczce są tak oblegane, natomiast akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Piękne miejsce.

Damiano

Posty: 20

 
Gdy w rachubę wchodzą noclegi Wieliczka to rekomenduję Wam wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Posiadają niesłychanie kompetentną obsługę, polecam!

repta32

Posty: 24

 
Nocowałem wielokrotnie w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

Laleczka

Posty: 12

 
W mojej opinii także kopalnia soli może być znakomitą atrakcją, gdy zdecydujecie się, aby wspólnie ją odwiedzić. To nie lada frajda dla dzieci, które mają tam dużo zabawy.

MaszPlus34

Posty: 14

 
Zarówno zgadzam się, ze kopalnia soli to miejsce, które jest w stanie przyciągnąć bardzo dużo turystów. Obserwuję to przede wszystkim w miastach, w jakich funkcjonują takie kopalnie. Jednym z nich jest na pewno Wieliczka, w której kiedyś już mieszkałem. Taka obserwacja :)

grubasek

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że ślub w Niepołomicach to niezwykle dobry pomysł. Sama organizowałam taką uroczystość tutaj i wyszło mi wszystko niezwykle korzystnie pod względem cenowym. Mogę tylko polecić i co nieco podpowiedzieć.

Yuri20

Posty: 31