apartamenty w Kołobrzegu, szukam

apartamenty w Kołobrzegu, szukam

Nie wiem czy jechać do Kołobrzegu czy gdzieś w okolice? Ładne plaże są w Kołobrzegu? Był tam ktoś w tym roku i jest w stanie mi udzielić prawdziwych informacji? Czekam na kogoś chętnego.

Gargamel5

Posty: 1

 
Bywam w Kołobrzegu i dla mnie plaże są super. Bardzo szerokie i piaszczyste. Woda jak to nad morzem nikt raczej się cudów nie spodziewać. Jeśli chodzi o noclegi to dla mnie apartamenty to najlepsza opcja i zawsze rezerwuje je ze sporym wyprzedzeniem przez Internet.

Yuri20

Posty: 17

 
My raz korzystamy z apartamentów, a raz z domków. Kierujemy się ceną i jeśli gdzieś znajdujemy coś, co spełnia nasze wymagania to szybko to rezerwujemy. Wiemy dokładnie, kiedy mamy urlop, dlatego nawet pół roku wcześniej robimy rezerwacje. Na pogodę nie zwracamy uwagi, bo to nigdy się nie trafi tak jak się chce.

Dziadek

Posty: 11

 
Mnie apartamenty jakoś średnio pasują. Wolę domki blisko morza. Wtedy bardziej czuje się ten nadmorski klimat. Wiem ze apartamenty są tanie i komfortowe, dlatego powstaje ich coraz więcej w całym Kołobrzegu.

agdb1301

Posty: 34

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Greed

Posty: 20

 
Według mnie lepiej apartamenty w Kołobrzegu rezerwować przez Internet. W sezonie bieganie od apartamentowca do apartamentowca to strata czasu. Jeśli są z Wami dziećmi to tym bardziej nie ma to żadnego sensu.

pawel253

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś chce apartament w Kołobrzegu z basenem to tutajhttps://apartamenty.kolobrzeg.pl takie się znajdują. W tym roku rezerwowałem u nich miejsce noclegowe i było super.

proszek

Posty: 4

 
Kołobrzeg jest zawsze oblegany, zatem jeżeli ktoś tłumów nie lubi to niech nie jedzie. Ludzie jadą i dziwią się, że plaże są pełne. To przecież jedno z popularniejszych miejsc nad morzem.

aniusia

Posty: 11

 
Wynajmuje apartamenty w Kołobrzegu u jednej z firm. Nie mają pośredników tylko u nich bezpośrednio, dlatego dla mnie ceny są niskie. Można dopasować sobie apartament pod wymagania, jakie mamy. Baseny, place zabaw, jacuzzi to wszystko tam jest w cenie. Nie mogę się już doczekać wakacyjnego wyjazdu.

marcinmg

Posty: 27

 
Apartamentów jest niesłychanie dużo, wobec tego każdy coś znajdzie. Miasto jest dość gigantyczne, wobec tego baza jest niesłychanie dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

basiulka45

Posty: 3